Усе навіны

Мюлер пра паразу ад «Барусіі»: «Крыху перашкодзіла тое, што «Баер» зноў забіў пераможны гол на апошніх хвілінах»

1 красавіка, 17:43

Паўабаронца «Баварыі» Томас Мюлер пракаментаваў паражэнне ад дортмундскай «Барусіі» ў рамках 27-га тура чэмпіянату Германіі (0:2).

«Мы вельмі расчараваныя нашым выступам, міжнародная паўза не пайшла нам на карысць.

Таксама крыху перашкодзіла тое, што «Баер» зноў забіў пераможны гол на апошніх хвілінах, але гэта не апраўданне. У нашай гульні таксама ёсць праблемы. Мы паказалі млявы футбол, былі недастаткова эфектыўныя. Мы маглі забіць у рашаючыя моманты.

«Барусія» гуляла ў прыстойны футбол на працягу 90 хвілін, але не зрабіла нічога незвычайнага. Яны заслужылі перамогу. Мы спадзяваліся, што сённяшні дзень стане штуршком да наступных гульняў, але ў першым тайме гулялі надта дзіка, мала чаго паказвалі індывідуальна.

Нам трэба вярнуцца ў плыню, сённяшняя гульня расчаравала нас», – сказаў Мюлер.

Нагадаем, за 7 тураў да канца чэмпіянату «Баварыя» адстае ад «Баера» на 13 ачкоў. Табліца тут.