ФК Маладзечна - ФК Тарпеда

У 19-ым туры фінальнага этапа Тарпеда сустракалася з ФК Маладзечна

Автор — guzik
28 сентября 2015, 14:36

26.09. 19 тур. г.Маладзечна, стадыён Гарадскі. Маладзечна - Тарпеда 0:0. У першым туры фінальнага этапа Тарпеда трапіла на лідэра группы А., каманду Маладзечна. Нягледзячы на намінальны статус фаварыта, Тарпеда ехала на гульню толькі за перамогай. Па ходу першага тайма Тарпеда мела некалькі шансаў адкрыць лік, але тайм так і скончыўся з нулямі на табло. На другі тайм каманда выйшла з жаданнем забіць і давесьці гульню да патрэбнага выніка, але мяч настойліва не шоў у браму, таксама хацелася б адзначыць судзейства, вялікая колькасць выдуманых аўсайдаў і непрызначаны пенальці. Вынік гульні ня абавязковая нічыя і страта ачкоў!

19 тур. ФК Маладзечна - ФК Тарпеда 0-0

26.09.2015 / Стадыён Гарадскі (Маладзечна)

Суддзя: Сяргей Сцяцурын (Брэст)

Тарпеда Мінск: Нікіцін А., Дарагакупец В., Міхеенка А., Маз М., Каленік М., Казлоўскі І. ( Янкоўскі А.), Петрусевіч А.(Дурко Р.), Шэлег В. (Тапчыеў Б.), Захарэнь Г. (Іваноў А.), Бажко А., Мазанік А. (Шкураценка М.).