АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
НХЛ: «Айлендэрс» згуляе з «Каламбусам», «Нью-Джэрсі» супраць «Ванкувера» і іншыя матчы
25 сакавіка, 00:13
Кірыл Пячэнін: «У зборнай Беларусі хацелі ў супернікі Партугалію, быў апошні шанц згуляць з Раналду»
23:42
Ніка Уільямс хоча 10 мільёнаў еўра ў год ад «Барселоны», столькі яму гатова прапанаваць «Баварыя»
22:09
Полиция Мерсисайда расследует инцидент с участием Роналду. Форвард «МЮ» разбил телефон фанату
10 красавіка 2022, 13:02
Полиция начала расследование в отношении Криштиану Роналду.
После матча «Манчестер Юнайтед» с «Эвертоном» (0:1) в 32-м туре АПЛ форвард разбил телефон болельщика. Вскоре после него португалец принес извинения. От действий футболиста пострадал 14-летний Джей Хардинг. По словам его мамы, у мальчика на руке остался синяк.
«Полиция Мерсисайда может подтвердить, что проводит расследование после инцидента с участием игрока, уходившего с поля после матча «Эвертон» – «Манчестер Юнайтед». Мы пообщаемся со всеми участниками происшествия», – сказано в заявлении.