АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Кубак лігі – першы трафей у кар'еры Хау
Учора, 23:29
Пеп Гвардыёла – пра жоўтую картку Даку за сімуляцыю: «Калі б ён не скокнуў, яму маглі зламаць нагу»
Учора, 22:40
Садоўскі дэбютаваў за «Катвіцу»
Учора, 21:22
«Мілан» пакуль не плануе весці перамовы з «Чэлсі», каб пакінуць Фелікса ў клубе пасля заканчэння арэнды
Учора, 20:57
Матч «Бохум» – «Айнтрахт» адкладзены з-за таго, што фанаты гасцей заблакавалі вароты аварыйнага выхаду
Учора, 18:21photo
Грызман можа перайсці ў «Лос-Анджэлес»
Учора, 18:16
«Реал» не хочет платить за Эндрика больше 35-40 миллионов евро. 16-летний форвард готов перейти в «Мадрид», несмотря на интерес со стороны «ПСЖ»
1 лістапада 2022, 14:48
Сумма отступных в контракте Эндрика может помешать его переходу в мадридский «Реал».
Недавно Эндрик продлил соглашение с «Палмейрас» до 2025 года с суммой отступных в 60 миллионов евро. Однако «Реал Мадрид» не хочет платить за игрока больше 35-40 миллионов евро.
Согласно правилам ФИФА, 16-летний Эндрик не сможет перейти в «Реал», пока ему не исполнится 18 лет, но о его переходе можно договориться заранее, как «Реал» ранее подписал Винисиуса и Родриго.
Ранее сообщалось об интересе к бразильцу со стороны «ПСЖ». Сам Эндрик и его окружение отдают приоритет мадридскому «Реалу».