АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга канферэнцый, 1/8 фіналу: «Фіярэнціна» адолела «Сіваспор», АЕК прайграў «Вэст Хэму», «Шэрыф» саступіў «Ніцы»
10 сакавіка 2023, 00:54
1
9 сакавіка прайшлі матчы 1/8 фіналу Лігі канферэнцый.
Калі вы не бачыце падрабязную інфармацыю пра матчы ніжэй, абнавіце дадатак Tribuna.сom
Фіярэнціна – Сіваспор 1:0 (0:0, 1:0)
9 сакавіка 2023, 23:00, Арцемія Франкі
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Фіярэнціна
Тэрачана, Бірагі, Жуліё, Марцінес Куарта, Дадо, Кастравілі (Барак 58), Амрабат (Мандрагора 59), Банавентура (Кабрал 68), Іканэ (Сатыль 58), Гансалес (Куамэ 80), Ёвіч
Сіваспор
Шашал Вурал, Чыфтчы, Гутас, Апіндангойе, Палулі, Харысіс, Кофі, Арслан (Ульвестад 80), Есілюрт (Н`Жы 80), Сайс Алонса (Градэль 59), Кайседа (Джэймс 68)
Папярэджанні
Самуэль Сайс (42),
Саф'ян Амрабат (58),
Лука Ёвіч (62),
Артур Кабрал (83),
Крысціяна Бірагі (90+1),
Айзек Кофі (90+3),
Макс Градэль (90+4),
Дадо (90+5)
Лех – Юргордэн 2:0 (1:0, 1:0)
9 сакавіка 2023, 23:00, Гарадскі стадыён Познань
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Юргордэн
Widell Zetterström, Бенгтсан, Даніэльсан, Грасія (Лефгрэн 77), Юхансан, Берг, Сабовіч (Фіндэль 69), Эрыксан, Вікхейм, Edvardsen (Бергстрэм 83), Асора (Радзецінац 84)
Папярэджанні
Базель – Слован Браціслава 2:2 (2:1, 0:1)
9 сакавіка 2023, 23:00, Санкт-Якаб Парк
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 6 Зекі Амдуні,
Уладзімір Вайс-малодшы (45+2),
Філіп Ліхі (62),
Гурам Кашыя (73),
Серхіа Лопес Галачэ (90+5),
Марвін Хітц (90+5)
Гент – Істанбул 1:1 (1:1, 0:0)
9 сакавіка 2023, 23:00, Геламка-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Гент
Руф, Фартуна, Нгадзе-Нгаджуі, Піянткоўскі, Хон Хён Сок, Кейперс (Фернандэс-Парда 85), Фафана (Самуаз 67), Кумс (Оджыджа-Афаэ 68), дэ Сарт, Кастра-Монтэс, Арбан (Дэпуатр 68)
Галы
1:1 - 35 Гіфт Арбан
Лацыа – АЗ 1:2 (1:1, 0:1)
7 сакавіка 2023, 20:45, Стадыё Алімпіка Рым
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
АЗ
Раян, Керкез (дэ Віт 82), Хацыдыякас, Гус, Сугавара, Класі, Рэйндэрс, Карлсан (ван Брэдэродзе 82), Мэйнанс, Одгор (Міхайлавіч 83), Паўлідзіс (Мердынк 82)
Папярэджанні
АЕК Ларнака – Вест Хэм 0:2 (0:2, 0:0)
9 сакавіка 2023, 20:45, АЕК-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
АЕК Ларнака
Пірыч, Тамовіч, Касас Касада (Фараж 59), Мілічэвіч, Энглезу, Лэдэш Эвангеліста дос Сантас, Мамас (Альтман 59), Санхурха Матэ, Расалес (Хрыстафору 88), Якаліш (Трычкоўскі 77), Гімарайнш Лопеш (Нікаліч 58)
Галы
Папярэджанні
Флін Даунс (68),
Цiла Керэр (87)
Шэрыф – Ніца 0:1 (0:1, 0:0)
9 сакавіка 2023, 20:45, стадыён Зімбру
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Патрык Кпоза (12),
Дантэ (44),
Рашыд Аканбі (62),
Хефрэн Цюрам (63),
Пабла Расарыё (73),
Армэль Заўры (86)
Андэрлехт – Вільярэал 1:1 (0:1, 1:0)
9 сакавіка 2023, 20:45, Канстант Вандэн Сток
Анлайн матча