Tribuna/khvnsk
khvnsk

khvnsk

Беларусь, СлуцкДата регистрации: 14 февраля 2014 г.

Комментарии пользователя

khvnsk
ответил на комментарий пользователя carpet
Дзякуй за артыкул і так, прыемна, што "Жальгірыс" згуляе ў группе, але я вось аб чым. Гэты архетып беларускага мігранта, які не разумее, як што працуе, але вельмі незадаволены тым, што не так, як у Беларусі — яго, калі ўсё скончыцца, трэба будзе асобна даследваць. "Магчыма, поспех «Жальгірыса» прыцягне ўвагу да праблемы футбола ў Літве" кажа нам Ягор, каб потым цешыцца тым, што літоўскія ўлады не прымушаюць прадпрыемствы фінансаваць футбол. Здавалася б, ты бачыш, як у Беларусі ўвесь футбол на ручным кіраванні і нічога добрага з гэтага не выходзіць, але збіраешся прыцягваць чыюсьці ўвагу да футбола літоўскага. Чыю? Навошта?
Вельмі дзіўны ў вас каментар як для чалавека, які робіць выгляд, што шмат разумее: вы спачатку сцвярджаеце, а пасля задаеце пытанні. Вядома, акрамя як дзяржаве, на мясцовы футбол няма каму звярнуць увагу, сапраўды? Ні буйному бізнэсу, ні букмекерам, ні на худы канец аматарам спорту, якія па розных прычынах не ходзяць на стадыёны, ці той жа федэрацыі футбола (тое, што яна не залежыць ад дзяржавы можа быць для вас адкрыццём). Але ж, вядома, інакш як павесіць усё на ручное кіраванне, варыянтаў іншых няма, сапраўды? Ні працаваць над цэнавой палітыкай на білеты, каб зрабіць спорт даступнейшым, ні дзяўбаць клубы за стан стадыёнаў і медыйнасці, ні кантраляваць чэмпіянат, каб у ім было паменш мутных клубаў з дзясяткамі легіянераў дзіўнага гатунку, ні супрацоўнічаць з іншымі федэрацыямі над агульнымі праектамі.
khvnsk
Руководство команды всячески пыталось сохранить Павлова. Когда это не удалось, сохранили его штаб, а Кончица сделали и.о, то есть кардинально менять в клубе ничего не планировали и не планируют. Ну, и немного нелогично брать тренера, который шёл на второй вылет за три сезона.
khvnsk
Мало похоже на правду.
khvnsk
В 2020 году у издания нет мобильной версии, некоторые авторы занимаются скорее графоманией, а не журналистикой, а газетный контент остаётся невостребованным на сайте. Но новый редактор, конечно, кукловод)
khvnsk
При всём уважении к Исаеву, вы перегибаете с его присутствием на сайте.
khvnsk
Ненамного тяжелее, чем игру взрослой гандбольной команды, которая от 18-леток больше 40 мячей пропускает.
khvnsk
очень смешно читать про опинион мейкеров в стране, где ровно один опинион мейкер
khvnsk
ответил на комментарий пользователя кто-то из грота
ещё бы попросили деньги по почте выслать, в конверте... ауу, slutsк, 2020 на дворе, платформы в интернете для этого вашего краудфандига давно есть... австралиец может ради прикола пожертвовать несколько $, но только при удобных условиях, потратив на это максимум мунуту, через paypal например, чтобы не нужно было заморачиваться с номером счёта в банке и тд, чтобы было видно в реальном времени сколько собрали, сколько осталось собрать, для чего... каменный век 🤦🏼‍♂
вы вообще в курсе, как работает paypal в Беларуси? клуб - общественное объединение, которому юридически намного сложнее заниматься такими вещами, чем коммерческой структуре
khvnsk
Подскажу идею для следующего поста: Он давал концерты на стадионах всех райцентров. Солодуха и белспорт – это ❤
khvnsk
Возвращение рубрики "Давно о вас не слышали" и её герой Олег Горунович