Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол. Прошлое и настоящее/Меморіал Лобановського 2007

Меморіал Лобановського 2007

25 августа 2020, 09:39

Втрату Лобановського на собі відчула ледь не кожна сім‘я в Україні. Квіти до пам‘ятника Лобановського. Донька Світлана про батька і його втрату в столичному музеї-ресторані «У Метра». Молодіжна збірна України Олексія Михайличенка програє півфінал Меморіалу Лобановського Ізраїлю по пенальті. Микола Морозюк зрівнює рахунок – 1:1, але не забиває вирішальний пенальті. Михайличенко: «Хлопці хотіли перемогти. Гра по грі була виграна, але результат не завжди відповідає грі». Україні в матчі за третє місце програє після першого тайму Молдові, але після перерви вириває перемогу – 3:1. Костянтин Кравченко: «Ми були впевнені у перемозі». Михайличенко: «Ми зіграли на хорошому рівні, нікому не програли, подивилися нових гравців. Турнір нам дав багато інформації». Тріумфатор турніру другий рік поспіль – Ізраїль.