Усе навіны

Рыбак пра нічыю са «Смаргонню»: «Лічу, што «Нафтан» заслужыў перамогу. На апошніх секундах здарыўся гол»

14 красавіка, 19:32

Галоўны трэнер «Нафтана» Альберт Рыбак падзяліўся эмоцыямі пасля нічыёй са «Смаргонню» (1:1).

«Цяжкая гульня, вядома, атрымалася. Выйгрышны матч. Лічу, што мы заслужылі перамогу. На апошніх секундах здарыўся гол. Калі аналізаваць першы тайм, то, нягледзячы на шурпатасці, у нас былі добрыя выхады з абароны.

У другім тайме мы крыху перабудаваліся і больш агрэсіўна атакавалі, стваралі галявыя моманты і падыходы. Гэта вылілася ў гол. Сёння ўсе настройваліся на перамогу. Дзякуй заўзятарам за падтрымку, рухаемся далей. Думаю, такія моманты будуць нас гартаваць, і мы станем мацнейшымі», – сказаў Рыбак.