АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол сёння
Арсенал
15:00
Эвертан
Брэнтфард
15:00
Ньюкасл
Брайтан
15:00
Манчэстэр Юнайтэд
Бёрнлі
15:00
Нотынгем Форэст
Чэлсі
15:00
Борнмут
Крыстал Пэлас
15:00
Астан Віла
Ліверпуль
15:00
Вулверхэмптан
Лутан
15:00
Фулхэм
Манчэстэр Сіці
15:00
Вест Хэм
Шэфілд Юнайтэд
15:00
Тотэнхэм
Атлетык
17:00
Севілья
Атлетыка
17:00
Асасуна
Барселона
17:00
Рая Вальекана
Бетыс
17:00
Рэал Сасьедад
Кадыс
17:00
Лас-Пальмас
Мальёрка
17:00
Альмерыя
Гранада
17:00
Сельта
Валенсія
17:00
Жырона
Вільярэал
17:00
Рэал Мадрыд
Тулуза
19:00
Брэст
Лар'ян
19:00
Клермон
Манака
19:00
Нант
Ліль
19:00
Ніца
Ліён
19:00
Страсбур
Рэймс
19:00
Рэн
Ланс
19:00
Манпелье
Гаўр
19:00
Марсэль
Мец
19:00
ПСЖ
Алмеры Сіці
1:4
НЕК
АЗ
3:3
Утрэхт
Волендам
1:2
Гоу Эхед Іглс
Феенорд
4:0
Эксельсіёр
Хераклес
0:0
Фартуна Сітард
Зволле
1:2
Твэнтэ
ПСВ
3:1
Валвейк
Спарта Ротэрдам
2:1
Херэнвен
Вітэс
2:2
Аякс
ФК Чарнігаў
3:3
Ніва Тэрнопаль
Дыназ
0:0
Металіст
Металург Запарожжа
1:0
Падоле
Гарняк-Спорт
2:3
Букавіна
Крэмень
1:0
Хуст
Шарлот
0:0
Лос-Анджэлес Гэлаксі
Цынцынаці
3:1
Сент-Луіс Сiцi
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
0:3
Філадэльфія Юніян
Нью-Ёрк Сіці
2:1
Нью-Ёрк Рэд Булс
Таронта
5:1
Манрэаль
Інтэр Маямі
1:0
Ды Сі Юнайтэд
Осцін
3:2
Спортынг Канзас-Сіці
Чыкага Файр
1:3
Каламбус Кру
Х'юстан Дынама
1:1
Далас
Мінесота Юнайтэд
2:1
Портленд Цімберс
Рэал Солт-Лэйк
5:3
Каларада Рэпідс
Сан-Хасэ Эрткуэйкс
0:1
Арланда Сіці
Сіэтл Саундэрс
1:1
Ванкувер Уайткэпс
Фарталёза
Атлетыка Паранаэнсе
Васка да Гама
Фламенга
Крысіума
Палмейрас
Атлетыка Мінейра
Баія
Флуміненсе
Жувентудзе
Карынтыанс
Батафага
Цепліцэ
Градзец Кралаве
Пардубіцэ
15:00
Карвіна
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
15:00
Ябланец
Злін
15:00
Багеміянс-1905
Рывер Плейт
3:0
1:1
Хімнасія Ла-Плата
Інстытута
1:1
Уніён Санта-Фе
Барракас Сентраль
18:00
Сарм'ента
Платэнсэ
18:30
Індэпенд'ентэ
Тальерэс
20:45
Атлетыка Тукуман
Банфілд
20:45
Уракан
Маціда Зэльвія
5:0
Токіа Вердзі
Джубіла Івата
1:1
Урава Рэд Даймандс
Кіёта Санга
0:5
Санфрэччы Хірасіма
Касіма Антлерс
1:0
Вісэл Кобе
ФК Токіа
1:1
Ёкагама Ф. Марынас
Гамба Осака
3:1
Кавасакі Франтале
Касіва Рэйсал
2:1
Кансадоле Сапара
Сенан Белмары
2:1
Альбірэкс Ніігата
Гамбург
Нюрнберг
Фартуна Дзюсельдорф
Магдэбург
Кайзерслаўтэрн
Айнтрахт Браўншвейг
Гановер
Хольштайн
Гройтэр
Шальке
Ганза
Падэрборн
Эльферсберг
Карлсруэ
Аснабрук
Герта
Веен
Санкт-Паўлі
Мантэдыё Ямагата
02:30
Fukushima United
Сімідзу С-Палс
03:00
Мацумота Ямага
Роаса Кумамота
05:00
Кагасіма Юнайтэд
Аіта Трыніта
05:00
Джыраванц Кітакюсю
Охрыд
15:00
FK Kozhuf Gevgelija
FK Detonit Plachkovica
15:00
FK Karaorman 2017 Struga
Саса
15:00
FK Vardar Negotino
Novaci
15:00
Скоп'е
Беласіца Струміца
15:00
KF Aresimi 1973
Осагава
15:00
Пелістэр
Перамога
15:00
Besa Dobërdoll
KF Bashkimi 1947 Kumanovo
15:00
Тэтэкс
Нафта
13:00
ND Dravinja Kostroj
Рудар Вяленьне
13:00
Крка
NK Bilje
13:00
NK Kety Emmi Bistrica
NK Brinje Grosuplje
13:00
ND Ilirija Ljubljana
Табар Сежана
13:00
Прымор'е
FK Chlumec nad Cidlinou
1:6
FC Slovan Liberec II
FK Dukla Praha II
0:3
Лока Влтавін
FC Bohemians Praha 1905 II
2:3
Адміра Прага
FC Zlín II
2:2
Унічаў
FC Viktoria Plzeň II
2:3
FK Robstav Přeštice
Сокал Бразаны
15:00
FC Hradec Králové II
Сокал Запы
15:00
FK Pardubice II
MFK Chrudim II
1:3
Velke Hamry
Бржэцлаў
0:1
TJ Dálnice Speřice
1.FK Příbram II
1:5
Славай Чэскі Крумлаў
14:00
ЗЛЕ Пльзень
FC Strání
15:00
Пржэраў
TJ Tatran Všechovice
15:00
Славічын
Трутноў
15:00
SK Benátky nad Jizerou
Зеніт Часлаў
15:00
Пенчын-Турноў
Славай Поўная
15:00
FC Spartak Velka Bites
15:00
Старая Ржышэ
AFC Humpolec
15:00
Зброеўка-2
Пелгржымаў
15:00
Tj Sokol Lanzhot
Шумперк
15:00
FC Slavoj Olympia Bruntál
Polanka
15:00
FC Vratimov
FK Krnov
15:00
Slezský FC Opava II
Фрэнштат-пад-Радгаштэм
15:00
FK Bospor Bohumín
Lusitano Ginásio Clube Moncarapachense
11:00
Лузітанія
Сан-Жуан-дэ-Вер
16:00
Лім'янаш
UD Santarém
16:00
Віторыя Сетубал
Амарантэ
16:00
Пэвідэм
Bergnäsets AIK
2:0
Umeå FC Akademi
FBK Balkan
11:00
Räppe
Lidköpings FK
3:0
Säffle SK
Bergdalens
2:1
BK Astrio
Атвідаберг
3:0
Сюрыянска
Arameiska / Syrianska Botkyrka IF
13:00
Mjölby
Kristianstads FC
14:00
Hässleholms IF
Viggbyholms IK
14:00
Kungsängens IF
Smedby
14:00
IFK Haninge
Руставі
13:00
Aragvi Dusheti
Сіёні
13:00
Kolkheti Khobi
ВІТ-Джорджыя
13:00
Spaeri FC
Dinamo Tbilisi II
14:00
Gareji
Shturmi
16:00
Лакаматыў Тбілісі
Manzini Wanderers
11:00
Denver Sundowns
Moneni Pirates FC
11:00
Ezulwini United FC
Manzini Sea Birds FC
11:00
Illovo FC
Mbabane Highlanders FC
13:00
Грын Мамба
Мбабане Суолаўс
13:00
Young Buffaloes FC
Роял Леапардс
13:00
Rangers FC
Madlenya FC
13:00
Nsingizini Hotspurs
Фрыска Вільёр
2:2
Васалунд
АФК Эскільстуна
1:1
Sollentuna FK
Piteå IF
2:2
FC Stockholm Internazionale
Умеа
Karlbergs BK
Арыяна
Трольхеттан
Юнгшыле
Ёнчэпінг
Lunds BK
Tvååkers IF
Onsala BK
Нарбю
Асюрыска
15:00
Nordic United
Pike Rovers
13:00
Villa FC
Ballyfermot United
13:00
Rockmount AFC
Wilton United FC
13:30
Glebe North Football Club
Cockhill Celtic
14:00
Ayrfield United
CD São Salvador do Kongo
14:00
Bravos do Maquis FC
Santa Rita de Cássia FC
14:30
Прымейру дэ Агашту
Académica Petróleos do Lobito
14:30
Інтэрклубі
Central & Western District R&SA
5:3
Eastern District SA
Kowloon City District Sports Association
3:1
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
Хойкін
5:3
3 Sing FC
Citizen AA
2:5
Shatin SA
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
0:7
Саўт Чайна
Юньлон
3:4
Sai Kung Friends FC
Шленск-2
3:0
KS Raków Częstochowa II
KS Pelikan Łowicz
3:2
KS Warta Sieradz
MKS Podlasie Biała Podlaska
0:2
LKS Wiślanie Jaśkowice
MKS Pilica Białobrzegi
13:00
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Wiązownica
14:00
Гарбарня
KP Błękitni Stargard
15:00
OKS Świt Skolwin (Szczecin)
GP TS Avia Świdnik
15:00
CKS Chełmianka Chełm
Reinmeer Aomori FC
2:2
Tochigi City FC
Veertien Mie
1:3
Suzuka Point Getters
Criacao Shinjuku
1:1
Verspah Oita
Maruyasu Okazaki
2:1
Tokyo Musashino United FC
Okinawa SV
10:30
Sony Sendai
Gimhae City Government FC
0:2
Mokpo City Government FC
Gangneung City Government FC
0:0
Chuncheon FC
Gyeongju HNP
3:0
Daegu FC II
Namyangju
06:00
Dangjin Citizen
Chungju Citizen
06:00
Sejong Vanesse FC
Seoul United
06:00
Daejeon Hana Citizen II
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
12:00
Тампэрэ Юнайтэд
Гамлакарлебю
13:00
SJK Akatemia II
Kuopion Elo FC
13:00
АПС
ТПУ
15:30
FC Inter Turku II
Nzoia Sugar FC
10:00
Nairobi City Stars FC
Гор Махія
3:0
Muhoroni Youth FC
Bandari
2:2
Sofapaka FC
Leopards
0:1
Bidco United FC
JRFPC Upesciema Warriors
07:30
Стайцэле
Саласпілс
11:00
Līvāni
Jules Verne
13:00
Cēsis
FC Rīga United
14:00
Kadaga / Ostas
CD Costa do Sol
13:00
Textáfrica
Baía de Pemba FC
13:00
Desportivo Nacala
Феррувіяры Бейра
13:00
Феррувіарыу Мапуту
AD Vilanculo
13:00
Блэк Булз Мапуту
Ньірэдзьхаза
14:00
Aqvital
Шыафок
15:00
Kozarmisleny
Tiszakecske
15:00
BVSC-Zuglo
Ганвед
15:00
Дырмот
Халадаш
15:00
Ajka
Soroksar
15:00
Kazincbarcika
Будафок
15:00
Печ
Szeged
15:00
MTE
MOL Fehérvár FC II
0:2
Ракацы
Paksi SE II
2:2
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
Puskás Ferenc Akadémia FC II
1:1
Budaörsi SC
Gyirmót SE II
5:2
Zalaegerszegi TE II
Budapesti Vasas SC II
2:1
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Kecskeméti TE II
7:0
Füzesgyarmati SK
Debreceni VSC II
1:2
Sényő Carnifex FC
Érdi Városi SE
15:00
B Build Mohács
Szentlőrinc SE
15:00
Аграспецыялі
PTE-PEAC
15:00
KSE Iváncsa
Gárdony Városi SC
15:00
MTK Hungária FC II
Nagykanizsa FC
15:00
Ferencvárosi TC II
III. Kerületi TUE UPE
15:00
Balatonfüredi FC
Bicskei TC
15:00
Győri ETO FC II
15:00
Haladás VSE
Татабання
15:00
Komáromi VSE
Csornai SE
15:00
SC Sopron
VLS Veszprém
15:00
Kelen SC
Сальнок
15:00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II
Körösladány MSK
15:00
Бекешчаба
Hódmezővásárhely FC
15:00
BKV Előre SC
Ceglédi VSE
15:00
Meton Dabas FC
Pénzügyőr SE
15:00
Budapest Honvéd FC II
BSS Monor
15:00
Martfűi LSE
Gyöngyösi AK-YTONG
15:00
Putnok FC
Cigánd SE
15:00
Diósgyőri VTK II
Эгер
15:00
Tiszafuredi VSE
Termálfürdő FC Tiszaújváros
15:00
Debreceni Egyetemi AC
Karcag SE
15:00
Kisvárda Master Good II
Salgótarjáni Barátok TC
15:00
РЕАК
FC Hatvan
15:00
Újpest FC II
Rivers United FC
15:00
Niger Tornadoes
Bayelsa United FC
Спорцінг Лагас
Энугу Рэйнджэрс
Эньімба
Rivers United FC
Шуцінг Старс
Abia Warriors FC
Bendel Insurance
Katsina United FC
Gombe United FC
Sunshine Stars FC
Akwa United FC
Heartland FC Owerri
Дома Юнайтэд
Лобі Старз
Рэма Старс
Кано Піларс
Niger Tornadoes
Плато Юнайтэд
Kwara United
Weston Workers Bears FC
04:30
Edgeworth Eagles FC
Newcastle Olympic FC
04:30
Cooks Hill United FC
New Lambton FC
04:30
Charlestown Azzurri FC
Laranja Mecânica
0:0
AC Paranavaí
Apucarana
14:00
Grêmio Maringá
AA Iguaçu
18:30
Patriotas Futebol Clube
Nacional PR
18:30
Foz do Iguaçu
Shamrock FC
20:00
Paradise
Fontenoy United
St. John's SC
Hurricanes SC
FC Camerhogne
Queens Park Rangers FC
Mt. Rich FC
General Lamadrid
18:30
Juventud Unida
El Porvenir
18:30
Central Ballester
Berazategui
18:30
Centro Español
JJ Urquiza
18:30
Atlas
Реал Пілар
18:30
Argentino Rosario
RFK Novi Sad 1921
15:00
FK Dubočica Leskovac
Металац
15:00
FK Mladost GAT Novi Sad
FK Radnički Novi Beograd
15:00
OFK Vršac
Калубара
15:00
Слабада Вужыцэ
Sunshine Coast Wanderers FC
05:00
Brisbane Roar FC Under 21
Moreton City Excelsior
06:30
Rochedale Rovers FC
Saint-Louis
11:30
Сэнт-Сюзан
Trois Bassins FC
11:30
SS La Gauloise
Sainte-Rose
11:30
Сен-П'еруаз
Сен-Дэні
11:30
Жанна д′Арк
Ravine Blanche
11:30
Сен-Луізэн
Excelsior
11:30
JS Piton Saint-Leu
Сен-Палуа
11:30
La Tamponnaise
Old Road Jets United
22:00
UDC Garden Hotspurs FC
Village Superstars
00:00
Harris Paints St. Peters FC
C.C.C. Bath United
21:00
Cayon
Club Sport Marítimo de Venezuela
4:0
Fundación AIFI
Atlético La Cruz FC
19:30
Dinamo Puerto La Cruz
Петары
19:30
Bolívar SC
Атлетыка Эль-Віхія
19:30
Уренья
Трухільянас
20:00
Real Frontera
Арагуа
20:00
Fundación Lara Deportiva
ASD Chisola Calcio
14:00
Vado FC
Calcio Desenzano Calvina
14:00
Varesina
Ровена
14:00
US Corticella
Л′Аквіла
14:00
Самбенедэтэзэ
Romana FC
14:00
ASD Cassino Calcio 1924
Сіракуза
14:00
ASD La Fenice Amaranto
Кампабаса
14:00
AC Carpi
ASD Alcione
14:00
Caldiero Terme
Trapani 1905
14:00
Кавезэ
Басано Віртус
14:00
Кампадарсега
Марціна Франка
16:00
AC Nardò
Грасета
18:30
ASD Calcio Tau Altopascio
FK Rača
4:0
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
Slávia TU Košice
09:00
MFK Snina
FK Podkonice
15:00
OK Častkovce
TJ Baník Kalinovo
15:00
TJ Tatran Oravské Veselé
MSK Tesla Stropkov
15:00
MŠK Námestovo
1.FK Svidník
15:00
MFK Vranov nad Topľou
FTC Fiľakovo
15:00
ŠK Odeva Lipany
FK Vlasina Vlasotince
15:00
FK Radnički Svilajnac
FK Budućnost Popovac
15:00
FK Jedinstvo Kruševac 1936
Borac Šajkaš
15:00
FK Kabel Novi Sad
FK Dinamo Pančevo
15:00
FK Tisa Adorjan
OFK Mihajlovac
15:00
Младзі Раднік
FK Vrelo Sport
15:00
FK Jošanica ND 2011 Novi Pazar
Phoenix
20:00
Morvant Caledonia United FC
Point Fortin Civic
20:00
Athletic Club Port of Spain
Club Sando FC San Fernando
20:00
La Horquetta Rangers FC
Police FC
20:00
Central FC
Defence Force FC
20:00
Cunupia FC
Corporación Municipal de Deporte Puente Alto
3:2
Іберыя
Imperial Unido
Deportes Unión Compañías
Corporación Deportiva Comunal Cabrero
Deportes Quillón
Deportes Colina
Santiago City FC
Chimbarongo FC
Дэпартэс Вальдывія
CD Municipal Mejillones
Constitución Unido
Corporación Municipal de Deporte Puente Alto
Municipal Salamanca
Іберыя
Colchagua
Варэа
1:1
Anguiano
CD Colonia Moscardó
0:0
СД Масталес
Лас Росас
1:1
Leganés II
Альмерыя Б
3:1
Малага Б
Прат
0:1
Л′Апіталет
Лас-Пальмас Б
0:1
CD Unión Sur Yaiza
Сеарэс
15:00
Леальтад
Ceuta II
15:00
Лусена
Аянэса
16:00
Альфара
CD Caspe
16:00
Cuarte
Эпіла
16:00
Эбра
Vimenor
16:00
Ларэда
CD Utiel
16:00
Jove Español
Jupiter Leones
16:00
Atletico Tordesillas
L'Entregu
16:00
Спортынг Хіхан Б
SP Villafranca
16:30
CD Azuaga
CD Pozoblanco
16:30
Херас Дэпартыва
CF Badalona (Badalona II)
17:00
UE Vilassar de Mar
UD Caravaca
17:00
CD Cieza
Moralo
17:00
Карыя
Кінтанар-дэль-Рэй
17:00
CD Cazalegas
Сакуэльямос
17:00
Таледа
Torre del Mar
17:00
Рэал Хаэн
UD Ourense
18:00
Arosa SC
NK Zelina
09:00
NK Gaj Mače
NK Neretvanac Opuzen
15:30
NK Zagora Unešić
NK Bedem Ivankovo
15:30
NK Čepin
NK Graničar Županja
15:30
Tomislav Donji Andrijevci
NK Koprivnica
15:30
NK Polet Sveti Martin na Muri
NK Sava Strmec
16:00
NK Mladost Petrinja
NK Bistra
16:00
NK Kurilovec
Ustrem Donchevo
14:00
PFK Ludogorets 1945 Razgrad III
CSKA 1948 Sofia III
14:00
Віхрэн
FK Dorostol Silistra
14:00
Svetkavitsa Tg
Septemvri Tervel
14:00
Spartak Varna II
Kubrat
14:00
Cherno more II
Levski Karlovo
15:00
Nesebar
Yambol 1915
15:00
Atletik Kuklen
Spartak Plovdiv
15:00
Karnobat
Sozopol
16:00
Botev Plovdiv II
Project 51O
2:1
Almaden
San Francisco City FC
0:2
Academica SC
Seacoast United Phantoms
6:1
AC Connecticut Soccer
North Carolina II
4:0
Charlotte Independence 2
West Virginia Alliance FC
1:1
North Carolina Fusion
Morris Elite
0:1
Staten Island Athletic
South Bend Lions FC
1:2
Flint City Bucks
Oakland County FC
1:0
Union Macomb
Fort Wayne
3:1
Dayton Dutch Lions
New Mexico United II
2:1
Flatirons
FC Lehigh Valley United Sonic
0:2
Reading United
Western Mass Pioneers
4:0
Pathfinder
Wake FC
2:6
SC United Bantams
Virginia Beach United FC
3:0
Charlottesville Blues
Ironbound SC
0:4
Hudson Valley Hammers
Albion Hurricanes FC Royals
00:00
Hill Country Lobos
Corpus Christi
1:0
Houston Sur
Milwaukee Bavarian SC
1:0
Minneapolis City
Rochester FC
2:1
St. Croix
Sueno
1:2
River Light
Blue Goose
0:0
Mississippi Brilla
Louisiana Krewe
0:0
Little Rock Rangers
Team from Peoria
00:30
Chicago Dutch Lions
Utah United
1:2
Utah Avalanche
Redlands FC
1:4
Capo II
Lane United FC
21:00
Midlakes United
Tacoma Stars
21:00
Ballard
West Seattle Junction
21:00
Capital
Аль-Арабі Ум-Аль-Кайвайн
14:10
Dubai United FC
Аль-Зафра
14:10
Gulf United FC
Масфут
14:10
Дыба
Аль-Фуджайра
Аль-Рамс
Аль-Джазіра-Аль-Хамра
14:10
Al Urooba
Аль-Хамрыя
14:10
Аль-Таавун Аль-Джыр
Дыба Аль-Хісн
14:10
Дубай Сіці
Масафі
14:10
Аль-Дайд
Кільмес
2:1
Хімнасія дэ Хухуй
Эстудыянтэс дэ Касерас
4:0
Альварада
Атлетыка Атланта
16:45
Атлетыка Рафаэла
Арсенал Сарандзі
18:00
Трыстан Суарэс
Гільерма Браўн
18:00
Аграпекуарыё
Чакарыта Хуніёрс
18:30
Расінг Кордоба
Хімнасія Мендаса
18:30
Дэпартыва Морон
Альдасіві
18:30
Альмагра
Дэфенсорэс Унідос
18:30
Дэпартыва Мадрын
Калон
18:45
Чако Фор Эвер
Сан-Марцін Сан-Хуан
19:00
Ол Бойз
Эстудыянтэс Рыа-Куарта
21:00
Дэфенсорэс Бельграна
Блэк Леапардс
13:00
ММ-Плацiнум
Джей-Дi-Ар Старс
13:00
Марыцбург Юнайтэд
13:00
Венда
Марума Галантс
13:00
Orbit College
13:00
Прэторыя Коллiс
Плацiнум Сiцi
13:00
Хангры Лаёнс
Прэторыя Юніверсіці
13:00
Барока
Upington City FC
13:00
Касрык Старс
Хуан Аурыч
Карлас Стэйн
Juan Pablo II College
Уніён Уараль
Аякуча
16:00
Дэпартыва Каапсоль
Дэпартыва Льякуабамба
20:15
Пірата
Суд-Амерыка
13:00
Альбіён Мантэвідэа
Uruguay Montevideo
13:00
Хувентуд
Атэнас
18:00
Colón FC
Такуарэмба
18:30
Пласа Калонія
Сан-Луіс Кіёта
1:2
Дэпартэс Санта-Крус
Дэпартэс Антафагаста
16:30
Дэпартэс Магальянес
Сант'яга Уандэрэрс
19:00
Курыка Уніда
Варнсдорф
15:00
Пршыбрам
Высочына
15:00
Вікторыя Жыжкоў
Прасцееў
15:00
Опава
Вышкоў
15:00
Зброяўка
15:00
Ганацкая Славія Кромержыж
Хрудзім
15:00
Сігма II
Табарска
15:00
Дукла Прага
Спарта-2
15:00
Влашым
Чэзена
15:45
Юве Стабія
Новара
16:00
Ф'ярэнцуола
Віс Пезара
16:00
Реканатэзэ
Патэнца
18:30
Нуова Мантэразі
Манаполі
18:30
Віртус Франкавіла
Дэпартыва Лаферэра
15:00
Дэпартыва Мерла
Атлетыка Фенікс
18:30
Сан-Марцін дэ Бурсака
Феракарыль Мідланд
20:00
Акасуса
FK Kompozit Pavlovsky Posad
00:00
Дынама Уладзівасток
Сахалін
1:0
Арол
FK Irkutsk
3:3
Дынама Санкт-Пецярбург
Крылы Рад-2
2:2
Nizhny Novgorod II
Зеніт-2
2:1
Енісей-2
Сатурн
1:1
Чартанава
Зеніт Пенза
3:0
Квант
Арсенал-2 Тула
0:0
СКА-Хабараўск-2
Космас Доўгапрудны
1:0
Разань
Астрахань
13:00
Махачкала
ФК Каломна
13:00
Салют
FK Pobeda
13:30
Рубін Ялта (акупаваная РФ)
FK Spartak Tambov
14:00
Строгіна
Спартак-2
18:00
Тарпеда Уладзімір
São José EC
0:0
Інтэрнасьёнал Лімейра
Рыа-Бранка
1:1
Сан-Раймунда Боа-Віста
Ронданаполіс
1:0
Real FC
Бразіліенсе
18:30
Мішто
Такантынаполіс
19:00
Алтас
Камета
19:00
Мота Клуб
Трэзе
19:00
Ігуату
Рэтра Клуб
19:00
Ітабаяна
Costa Rica
19:00
Поуза-Алегрэ
Fluminense PI
20:00
Рывер
КРАК
20:00
Анаполіс
Канкордыя Санта-Катарына
20:00
Barra FC
Амерыка Натал
21:00
Патыгуар
Карл Цэйс
2:0
Айленбург
Грайфсвальд
4:1
Мейзельвіц
Бабельсберг
0:0
Альтглініке
Лакаматыў Лейпцыг
2:0
Цвікау
Дынама Берлін
3:1
Берлінер
Лукенвальдэ
1:3
Хемі
Герта-2
0:2
Энергі
Хемніцэр
2:2
Рот-Вайс Эрфурт
Санкт-Паўлі-2
Гановер-2
Вікторыя Берлін
15:30
Ганза-2
Espoir Tsevie
Кара
Dynamic Togolais
ASKO
Entente 2
Gbohloe-su
Gomido
Unisport
Binah
Gbikinti FC de Bassar
Семасі
Kakadl
Doumbé FC de Mango
Tambo FC
AS OTR
Тога Пор
ЛНЗ
2:1
Зара
Металіст 1925
3:3
Палессе
Мінай
3:2
Колас
Верас
2:2
Александрыя
Ворскла
Абалонь
Рух Львоў
2:0
Чарнаморец Адэса
Днепр-1
Шахцёр
Шабаб Аль-Ордон
16:00
Магаер Аль-Сархан
Шабаб Аль-Акаба
16:00
Маан
Аль-Рамта
16:00
Аль-Ахлі Аман
Аль-Віхдат
16:00
Сахаб
Аль-Сіб
15:15
Аль-Нахда Аль-Бураймі
Аль-Рустак
15:15
Дофар
Al Shabab Oman
15:15
Бахла
Al Wehda
15:15
Аман Клуб
Ibri
15:15
Сохар
Аль-Наср Салала
15:15
Сур
УЕ Санта-Калома
15:00
Санта-Калома
Атлетык Эскальдэс
15:00
Атлетык Амерыка
Пас де ла Каса
15:00
Эсперанса д'Андора
Ордзіна
15:00
Карой
Пенья Энкарнада
15:00
Інтэр д′Эскальдэс
Аль-Шабаб Манама
16:00
Бусацін
Аль-Хала
16:00
Аль-Ахлі Манама
Аль-Хад
16:00
Аль-Наджма
Аль-Мухаррак
16:00
Сітра
Іст Рыфа
16:00
Халiдiя
Samartex
15:00
Bofoakwa Tano
Nsoatreman FC
15:00
Bibiani Gold Stars
Хартс оф Оук
15:00
Адуана Старз
Дрымз
15:00
Heart of Lions
Медэама
15:00
Real Tamale United
Бечым Юнайтэд
15:00
Карэла Юнайтэд
Дэфенсор Спортынг
0:2
Пеньяроль
Данубіё
15:30
Расінг Мантэвідэа
Бостан Рывер
18:00
Сэра
Мантэвідэа Уондэрэрс
20:30
Сэра Ларго
Атэнас Рыа-Куарта
Фэра Карыль Аэст ЛП
Алімпа
18:00
Сансінена
Сіркула Дэпартыва
18:00
Херміналь Расон
Сантамарына
18:00
Вілья Мітры
Дэфенсорэс Пранунсіямента
18:30
Індэпендэнтэ Чывількой
Эль Лінкеньё
18:30
Хімнасія Кансэпсьён
Уніён Сунчалес
18:30
Сан-Марцін Формаса
Крусера дэль Нортэ
18:30
Хувентуд Антаніяна
Сан-Марцін дэ Мендоса
18:30
Дэпартыва Каміянерас
Спартыва Лас-Парэхас
19:00
Спартыва Бельграна
9 ліпеня
19:00
Дуглас Хейг
Чыпалеці
19:00
Кімберлі
Бакі Унідос
19:00
Сарм'ента Ла-Банда
Соль дэ Амерыка Формаса
19:00
Сарм'ента Рэсістэнсія
Эстудыянтэс Сан-Луіс
19:00
Уракан Лас-Эрас
Гуцьерэс Майпу
19:00
Ciudad de Bolivar
Архенціна Монтэ-Маіс
19:00
Хувентуд Уніда Універсітарыё