АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
УПЛ: «Дынама» абыграў «Чарнаморца» і іншыя матчы
2 сакавіка, 19:08
З 1 па 3 сакавіка праходзяць матчы 19-га тура чэмпіянату Украіны.
1 сакавіка
ЛНЗ беларускага трэнера Алега Дулуба на выездзе абыграў «Палессе» (1:0).
Мінай – Металіст 1925 2:0 (1:0, 1:0)
2 сакавіка, 14:00, Stadion Mynai
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Вадзім Чарвак (5),
Максім Імеракоў (52),
Расціслаў Русін (56),
Сяргей Пецько (56),
Расціслаў Русін (59),
Арцём Габялок (88)
Ворскла – Верас 2:1 (0:1, 2:0)
2 сакавіка, 16:30, стадыён Ворскла ім. А. Бутоўскага
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
2:1 - 81 Сяргей Мякушка
Яўген Банада (3),
Данііл Хрыпчук (10),
Ібраім Канэ (23),
Аляксандр Скляр (55),
Жулія Сезар (64),
Яга Сікейра (74),
Арцём Чалядзін (90+1),
Павел Ісенка (90+3)
Дынама Кіеў – Чарнаморец Адэса 1:0 (1:0, 0:0)
2 сакавіка, 16:30, стадыён ім. В. Лабаноўскага
Анлайн матчаКолас – Рух Львоў 0:1 (0:1, 0:0)
2 сакавіка, 19:00, стадыён Колас Кавалёўка
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Дзяніс Підгурскі (69),
Валерый Бандарэнка (73),
Андрэй Багданаў (74),
Андрэй Цурыкаў (82),
Алег Ільін (86)
Палессе – ЛНЗ 0:1 (0:0, 0:1)
1 сакавіка, 19:00, Tsentralnyi Stadion
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 90+2 Дзяніс Алейнік
Сяргей Рыбалка (5),
Дзяніс Ндуквэ (8),
Назарый Мураўскі (27),
Мікіта Краўчанка (42),
Арад Бар (57),
Барыс Крушынскі (63),
Генадзь Пасіч (89),
Дзяніс Алейнік (90+3),
Алег Тарасенка (90+4)
Абалонь – Днепр-1 0:1 (0:1, 0:0)
3 сакавіка, 14:00, Абалонь-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 37 Аляксандр Філіпаў
Сяргей Гарбуноў (60),
Валянцін Рубчынскі (85)
Александрыя – Зара 0:0 (0:0, 0:0)
3 сакавіка, 16:30, KSK Nika
Анлайн матчаСтартавыя склады
Папярэджанні
Сяргей Логінаў (18),
Руслан Ратань (56),
Андэрсан Жордан (63),
Дзмітрый Мішнёў (68),
Андэрсан Жордан (72),
Багдан Бутка (89),
Мігел Кампуш (89),
Эдуарда Герэра (89)
Шахцёр – Крыўбас 5:2 (2:1, 3:1)
3 сакавіка, 19:00, Арэна Львоў
Анлайн матча