АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
УПЛ: «Дняпро-1» і «Зара» падзялілі ачкі
9 красавіка, 16:35
6-9 красавіка прайшлі матчы 23-га тура чэмпіянату Украіны.
8 красавіка
ЛНЗ Алега Дулуба згуляў унічыю з кіеўскім «Дынама» (1:1).
Днепр-1 – Зара 2:2 (0:0, 2:2)
9 красавіка, 13:00, Арэна Дняпро
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:0 - 48 Аляксандр Сваток,
2:1 - 55 Ігар Кіруханцаў,
Арсеній Батагаў (47),
Руслан Бабенка (54),
Уладзімір Адамюк (68),
Ігар Кіруханцаў (73),
Юрый Максімаў (77)
Крыўбас – Ворскла 1:1 (1:1, 0:0)
8 красавіка, 18:00, Стадыён Гарняк Крывы Рог
Анлайн матчаСтартавыя склады
Крыўбас
Маханькоў, Дыбанга, Сцяцкоў, Бескаравайны, Панядзелак, Вакулка, Бізімана (Мікіцішын 46), Созах (Задэрака 46), Кузік (Паэ 74), Хамчаноўскага (Цвёрдахліб 88), Кажушка (Лунёў 74)
Галы
Папярэджанні
Дынама Кіеў – ЛНЗ 1:1 (1:1, 0:0)
8 красавіка, 15:30, стадыён ім. В. Лабаноўскага
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Дынама Кіеў
Нешчарэць, Віўчарэнка (Дубінчак 78), Дзячук, Папоў, Тымчык, Бражко (Панамарэнка 84), Андрыеўскі (Буяльскі 78), Кабаеў, Шапарэнка, Ярмоленка (Валошын 63), Ванат
Галы
1:1 - 40 Хайдын Саліху
Віталь Бойка (23),
Канстанцін Віўчарэнка (26),
Сяргей Рыбалка (32),
Максім Дзячук (50),
Пётр Стасюк (51),
Мухарэм Яшары (56),
Дзяніс Наранкоў (68),
Уладзіслаў Дубінчак (84),
Аліўе Ціль (86),
Яўген Кучарэнка (90+6)
Мінай – Палессе 2:3 (0:2, 2:1)
8 красавіка, 13:00, Stadion Mynai
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Чарнаморец Адэса – Александрыя 3:2 (3:1, 0:1)
7 красавіка, 13:00, стадыён Чарнаморец
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Колас – Металіст 1925 1:1 (1:0, 0:1)
7 красавіка, 15:30, стадыён Колас Кавалёўка
Анлайн матчаСтартавыя склады
Колас
Фесюн, Чарнаморец, Бандарэнка, Бурда, Лучкевіч, Цурыкаў, Арыхоўскі (Веляцень 81), Багданаў (Мілька 71), Тапалаў (Дземчанка 81), Ранжэл (Ільін 71), Паўлаўскас (Безбародзька 68)
Галы
Папярэджанні
Шахцёр – Рух Львоў 3:1 (2:1, 1:0)
7 красавіка, 18:00, Арэна Львоў
Анлайн матчаВерас – Абалонь 3:0 (2:0, 1:0)
6 красавіка, 15:30, Stadion Avangard
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні