АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Серыя А: «Ювентус» вырваў нічыю з «Балонняй», адыграўшыся з 0:3, «Салернітана» саступіла «Вероне»
20 траўня, 23:40
З 17 па 20 траўня прайшлі матчы 37-га тура чэмпіянату Італіі.
Балоння – Ювентус 3:3 (2:0, 1:3)
20 траўня, 21:45, Рэната Даль′Ара
Анлайн матчаСтартавыя склады
ГалыПапярэджанні
Фабіа Мірэці (26),
Андрэа Камб'яза (29),
Даніла (62),
Глейсан Брэмер (68),
Мішэль Эбішэр (82),
Нікало Фаджолі (90)
Салернітана – Верона 1:2 (0:2, 1:0)
20 траўня, 19:30, Арэкі
Анлайн матчаРома – Джэнаа 1:0 (0:0, 1:0)
19 траўня, 21:45, Стадыё Алімпіка Рым
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Інтэр – Лацыа 1:1 (0:1, 1:0)
19 траўня, 19:00, Сан-Сіра
Анлайн матчаСасуола – Кальяры 0:2 (0:0, 0:2)
19 траўня, 13:30, Чыта-дэль-Трыкалор
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Крысціян Торствед (54),
Алесандра Дэёла (61),
Альберта Дасэна (76),
Андрэа Пінамонці (79),
Джанлука Пягола (79),
Матэус Энрыке Соуза (90+3),
Матэус Энрыке Соуза (90+3)
Монца – Фразінонэ 0:1 (0:1, 0:0)
19 траўня, 16:00, U-Power Stadium
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Удынезэ – Эмпалі 1:1 (0:0, 1:1)
19 траўня, 16:00, Фрыулі
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Альберта Грасі (4),
Неўэн Перэс (34),
Сімоне Бастоні (54),
Ардыян Ісмайлі (64),
Эмануэль Джасі (75),
Рэзван Марын (90+6),
Якапа Фацыні (90+12),
Альберта Грасі (90+15)
Лечэ – Аталанта 0:2 (0:0, 0:2)
18 траўня, 19:00, віа дэль Марэ
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Тарына – Мілан 3:1 (2:0, 1:1)
18 траўня, 21:45, Стадыё Алімпіка ды Торына
Анлайн матчаФіярэнціна – Напалі 2:2 (2:1, 0:1)
17 траўня, 21:45, Арцемія Франкі
Анлайн матчаСтартавыя склады
Фіярэнціна
Тэрачана, Бірагі (Парызі 78), Міленкавіч, Марцінес Куарта, Дадо, Банавентура, Артур (Лопес 87), Куамэ (Іканэ 66), Бельтран (Мандрагора 78), Гансалес, Нзола (Белоці 67)
ГалыПапярэджанні