Ліга чэмпіёнаў, кваліфікацыя, 2-гі раўнд: «Ракаў» супраць «Карабаха» і іншыя матчы
26 ліпеня, 14:14
25-26 ліпеня пройдуць першыя матчы другога раўнда кваліфікацыі. Лігі чэмпіёнаў.
«Жальгірыс» Юрыя Кендыша згуляў унічыю з «Галатасараем» (2:2).
«Астана» Макса Эбонга буйна саступіла заграбскаму «Дынама» (0:4).
Шэрыф – Макабі Хайфа 1:0 (1:0, 0:0)
26 ліпеня, 20:00, стадыён Шэрыф
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Жэром Мбекелi (51),
П'ер Карню (70),
Канстанцінас Апасталакіс (86),
Даніэль Сундгрэн (90+2),
Францдзі П'еро (90+5)
Ракаў – Карабах 3:2 (0:0, 3:2)
26 ліпеня, 21:15, Stadion Raków
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Карабах
Магамедаліяў, Джафаргуліеў (Мядзведзеў 71), Медына, Мустафазадэ, Байрамаў, Янкавіч (Андрадэ 70), Рамаа, Зубір, Бензія (Кейта 70), Андрадэ (Рышард 83), Джыджа (Ахундзадэ 83)
Папярэджанні
Лудагорац – Алімпія Любляна 1:1 (1:1, 0:0)
26 ліпеня, 21:45, Лудагорац Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
0:1 - 14 Цімі Элшнік,
Іван Пасавец (22),
Агусцін Дофа (62),
Мустафа Нукіч (65),
Пэдрыньё Машадо (73),
Нёмя Матыка (90+4),
Давід Суалеэ (90+4),
Аслак Вітру (90+4)
Кі Клаксвік – Хэкен 0:0 (0:0, 0:0)
26 ліпеня, 21:45, Выгляд Дзюпюмірар
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Хэкен
Абрахамсан, Лун Хансен, Хоўланд, Сандберг, Фрыдрыксан, Дабу, Густафсан, Ругар, Сана (Санко 46), Трыпчэўскі (Лаюні 75), Садзік
Вальгейр Фрыдрыксан (76),
Орні Фрэдэрыксберг (81)
ХІК – Мольдэ 1:0 (1:0, 0:0)
25 ліпеня, 19:00, Санэра Стэдыум
Анлайн матчаЖальгірыс Вільнюс – Галатасарай 2:2 (0:0, 2:2)
25 ліпеня, 19:00, стадыён ЛФФ
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:2 - 78 Халіл Дэрвішаглу,
Бяркан Кутлу (12),
Нікалас Гарабцоў (29),
Насім Хнід (76),
Данатас Казлаўскас (80),
Данатас Казлаўскас (90+2)
Дынама Заграб – Астана 4:0 (3:0, 1:0)
25 ліпеня, 21:00, Максімір
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Астана
Чондрыч, Варагаўскі (Аймбетаў 83), Аганесян, Амановіч, Тамашэвіч, Марачкін, Урэга (Арышт 68), Эбонг, Бейсебекаў (Йованчыч 60), Томасаў, Дарба (Дасмагамбетаў 83)
4:0 - 56 Лука Іванушац
Ян Варагоўскі (66)
Днепр-1 – Панацінаікос 1:3 (0:1, 1:2)
25 ліпеня, 21:00
Анлайн матчаСервет – Генк 1:1 (0:1, 1:0)
25 ліпеня, 21:30, статак дэ Жэнеў
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Давід Дулен (28),
Алексіс Антунес (39),
Даніэль Муньяс (52),
Джозэф Пэйнтсіл (80),
Карлас Куэста (84),
Жэрэмі Гіймено (90+2)
Зрынскі – Слован Браціслава 0:1 (0:0, 0:1)
25 ліпеня, 22:00, Біелі Брыег
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Тыгран Барсегян (39),
Дарыё Чанаджыя (45+1),
Слабадан Якаўлевіч (52),
Лукас Ловат (79),
Званімір Кажуль (86),
Мілан Боран (90+1)
Брэйдаблік – Капенгаген 0:2 (0:2, 0:0)
25 ліпеня, 22:15, Копавагсвалюр
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Брэйдаблік
Эйнарсан, Ёман (Інгварсан 80), Маргейрсан, Муміновіч, Гюнлейгсан, Ээльфсан, Сігур'ёнсан (Людвіксан 83), Сігурдарсан (Хлінсан 74), Эйнарсан, Свантаўрсан, Стэйндорсан (Ольсен 80)
Галы
0:1 - 1 Ёрдан Ларсан,
Давід Інгварсан (90),
Ісак Ёуханэссан (90+1)