АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Серыя А: «Ювентус» адолеў «Удынезэ», «Напалі» перамог «Сампдорыю» і іншыя вынікі
5 чэрвеня, 00:09
1
2-4 чэрвеня прайшоў завяршальны 38-ы тур чэмпіянату Італіі.
Удынезэ – Ювентус 0:1 (0:0, 0:1)
4 чэрвеня, 22:00, Фрыулі
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Федэрыка Гаці (39),
Леандра Парэдэс (88),
Таўгай Арслан (88),
Ілля Нестароўскі (89),
Андрэа Сатыль (90+3)
Мілан – Верона 3:1 (1:0, 2:1)
4 чэрвеня, 22:00, Сан-Сіра
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Джанджакама Маньяні (49),
Ібрагім Сулемана (60),
Хуан Кабаль (62),
Фабіа Дэпаолі (77),
Тэо Эрнандэс (89)
Лечэ – Балоння 2:3 (1:0, 1:3)
4 чэрвеня, 22:00, віа дэль Марэ
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Рома – Спецыя 2:1 (1:1, 1:0)
4 чэрвеня, 22:00, Стадыё Алімпіка Рым
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Сальваторэ Эспазіта (14),
Ларэнца Пелегрыні (44),
Сальваторэ Фоці (45+1),
Дзімітрыяс Нікалау (58),
Ерун Зут (66),
Кельвен Ам'ян (76),
Паўла Дыбала (78),
Леанарда Сэмплічы (79),
Эмануэль Джасі (86),
Кельвен Ам'ян (88),
Пшэмыслаў Вісьнеўскі (90+7),
Эльдор Шамуродаў (90+12)
Аталанта – Монца 5:2 (2:0, 3:2)
4 чэрвеня, 22:00, Адзуры д′Італія
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
2:0 - 45+1 Тэн Капмейнерс,
Нікало Равела (33),
Арманда Іца (63),
Рафаэл Талоі (64),
Джан П'ера Гасперыні (67),
Джан П'ера Гасперыні (67),
Марлон (70)
Эмпалі – Лацыа 0:2 (0:0, 0:2)
3 чэрвеня, 22:00, Карла Кастэлані
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Жан-Даніэль Акпа-Акпро (14),
Нікало Камб'ягі (37),
Сяргей Мілінкавіч-Савіч (40),
Маціяс Весіна (62),
Нікало Камб'ягі (89)
Крэманезэ – Салернітана 2:0 (1:0, 1:0)
3 чэрвеня, 22:00, Stadio Giovanni Zini
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Тарына – Інтэр 0:1 (0:1, 0:0)
3 чэрвеня, 19:30, Стадыё Алімпіка ды Торына
Анлайн матчаСтартавыя склады
Галы
Папярэджанні
Сасуола – Фіярэнціна 1:3 (0:0, 1:3)
2 чэрвеня, 21:30, Чыта-дэль-Трыкалор
Анлайн матчаСтартавыя складыГалыПапярэджанні
Фіярэнціна
Чарафаліні, Тэрзіч, Раньеры, Марцінес Куарта, Дадо (Венуцi 72), Данкан (Банавентура 58), Амрабат (Б'янка 82), Кастравілі, Іканэ (Сапанара 73), Куамэ (Гансалес 57), Кабрал
0:1 - 46 Артур Кабрал,
Алекса Тэрзіч (7),
Даменіка Берардзі (32),
Лука Раньеры (32),
Крысціян Куамэ (45),
Руан Трасолдзі (55),
Артур Кабрал (70),
Руан Трасолдзі (81),
Ражэрыё да Сілва (87),
Рыкарда Маркіца (90+2)
Напалі – Сампдорыя 2:0 (0:0, 2:0)
4 чэрвеня, 19:30, Сан-Паола
Анлайн матчаСтартавыя складыГалы
Напалі
Мерэт, Руй (Берашыньскі 77), Эсцігар, Рахмані, Ды Ларэнца, Зяліньскі (Гаэтана 68), Лаботка, Замбо-Ангіса (Дэме 80), Элмаз (Распадоры 68), Кварацхелія, Асімхен (Сімяонэ 77)
Сампдорыя
Турк, Мурру, Аміёнэ, Гюнтэр (Малагрыда 46), Дзанолі, Лерыс, Аўджэла, Паалеці (Ілкхан 89), Рынкон (Сеговія 89), Габ'ядзіні (Samuel Ntanda-Lukisa 89), Куальярэла (Mihailo Ivanović 88)
Папярэджанні
Нікола Мурру (63)