АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Кубак Расіі: «Спартак» выбіў «Лакаматыў», «Урал» Ганчарэнка прайшоў «Растоў» Сялявы
27 лютага 2023, 22:05
Сёння, 27 лютага, адбыліся матчы ў адказ 1/4 фіналу Кубка Расіі шляху РПЛ.
«Урал» Віктара Ганчарэнкі абыграў «Растоў» Аляксандра Сялявы – 2:1 і па суме двух матчаў (3:2) выйшаў у паўфінал шляху РПЛ.
У складзе екацярынбуржцаў увесь матч правёў беларускі абаронца Ягор Філіпенка. Сялява таксама правёў увесь паядынак за «Растоў».
У другім матчы «Спартак» абыграў «Лакаматыў» – 4:2 (па суме двух матчаў 5:2).
«Растоў» і «Лакаматыў» прадоўжаць барацьбу за тытул у ніжняй сетцы турніру – шляху рэгіёнаў.
Калі вы не бачыце падрабязную інфармацыю пра матчы ніжэй, абнавіце дадатак Tribuna.сom
Урал – Растоў 2:1 (1:0, 1:1)
27 лютага 2023, 17:00, Екацерынбург-Арэна
Анлайн матчаСтартавыя склады
Урал
Памазун, Бявееў (Гаглічыдзэ 65), Філіпенка, Illoy-Ayet, Кулакоў, Улут, Сунгатулін (Падбярозкін 75), Бікфалві (Бегіч 65), Ягорычаў, Ранджаловіч (Юшын 75), Каштанаў
ГалыПапярэджанні
Ягор Галянкоў (9),
Мінгіян Бявееў (16),
Эрык Бікфалві (30),
Фаніль Сунгатулін (62),
Лазар Ранджаловіч (69)
Спартак – Лакаматыў 4:2 (1:1, 3:1)
27 лютага 2023, 20:00, Адкрыццё Банк Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
3:1 - 81 Крыстафер Марцінс Перэйра,
Максім Глушанкоў (18),
Данііл Хлусевіч (41),
Антон Зінькоўскі (44),
Дзмітрый Барынаў (62),
Міхаіл Ігнатаў (70),
Наір Цікнізян (75)
Краснадар – ЦСКА 1:0 (0:0, 1:0)
28 лютага 2023, 19:30, Cтадыён Краснадар
Анлайн матчаДынама Масква – Крылы Саветаў 1:1 (0:1, 1:0)
1 сакавіка 2023, 20:00, ВТБ Арэна
Анлайн матчаСтартавыя складыПапярэджанні
Галы
1:1 - 75 Яраслаў Гладышаў
Дзяніс Макараў (15),
Мумі Нгамале (27),
Мікалай Аповяд (43),
Дзмітрый Скапінцаў (63),
Глен Бейл (72),
Раман Яўгенаў (84),
Іван Ламаеў (90+4)