Усе навіны

Томас Тухель: «Баварыя» правяла добрыя першыя 20 хвілін супраць «Баера» і магла закрыць гульню ўжо тады»

16 верасня, 12:35

Галоўны трэнер «Баварыі» Томас Тухель пракаментаваў нічыю з «Баерам» (2:2) у 4-м туры Бундэслігі.

«Арбітр не прасвістаў, калі Хофман упаў у нашай штрафной. Для мяне гэта не зусім дакладнае няправільнае рашэнне, калі ВАР павінен быў умяшацца. Але гэта ўжо не іста важна.

Мы правялі добрыя першыя 20 хвілін і маглі закрыць гульню ўжо тады. Але потым у нас было 20 дрэнных хвілін абсалютна без прычыны. Гэтак жа працягвалася ў другім тайме. Часам мы кантралявалі, часам не. У рэшце рэшт здавалася, што нам удалося забіць другі гол, але потым мы атрымалі складанае рашэнне супраць нас», – сказаў Тухель для DAZN.

«Баварыя» ідзе 2-й у табліцы Бундэслігі, яна мае аднолькавую колькасць ачкоў з лідзіруючым «Баерам».