Усе навіны

Паміж нападаючым «Севільі» Эн-Несіры і трэнерам каманды Флорэсам адбылася сутычка пасля замены гульца

18 сакавіка, 09:00

«Севілья» саступіла «Сельце» ў матчы 29-га тура чэмпіянату Іспаніі (1:2).

На 61-й хвіліне гульні адбылася сутычка з удзелам нападаючага андалусійцаў Юсефа Эн-Несіры і трэнера каманды Кіке Санчэса Флорэса.

26-гадовы мараканец, які і адкрыў лік у матчы ў першым тайме, застаўся незадаволены сваёй заменай. Рухаючыся ўздоўж лаўкі запасных ён пачаў штурхаць бутэлькі і міні-халадзільнік.

Ужо садзячыся на лаўку ён пачуў нейкія словы ад Флорэса, устаў назад і пачаў рухацца ў яго бок. Іншаму гульцу «Севільі» Акампасу прыйшлося супакойваць свайго партнёра.

Адзначым, інцыдэнт адбыўся пры ліку 1:0 на карысць каманды. У выніку ў «Сельты» атрымалася не толькі зраўняць лік, але і вырваць перамогу.