АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2010/2011
Усе турніры
Усе вынікі
04 чэрв 2011Завершаны
Intersport-Aroma
22
Locomotiv Bălţi
29 трав 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
50
Cahul
25 трав 2011Завершаны
FC Sfîntul Gheorghe II
12
Locomotiv Bălţi
21 трав 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
10
FC Zimbru Chişinău II
15 трав 2011Завершаны
FC Milsami Orhei II
10
Locomotiv Bălţi
11 трав 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
00
Sheriff II
07 трав 2011Завершаны
FC Olimpia-2 Tiligul
17
Locomotiv Bălţi
29 крас 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
21
Сперанца
22 крас 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
50
FC Tighina II
12 крас 2011Завершаны
Real Succes
12
Locomotiv Bălţi
08 крас 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
00
Дачыя Буюкань
03 крас 11:00Адменены
Акадэмія УТМ
Locomotiv Bălţi
29 сак 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
00
Дынама-Аўта
19 сак 2011Завершаны
Moldova-03 Ungheni
12
Locomotiv Bălţi
12 сак 2011Завершаны
Locomotiv Bălţi
21
FC Mipan-Voran Chisinau
21 ліст 2010Завершаны
Locomotiv Bălţi
00
Intersport-Aroma
13 ліст 2010Завершаны
Cahul
21
Locomotiv Bălţi
07 ліст 2010Завершаны
Locomotiv Bălţi
31
FC Sfîntul Gheorghe II
19 каст 2010Завершаны
FC Zimbru Chişinău II
12
Locomotiv Bălţi
15 каст 2010Завершаны
Locomotiv Bălţi
11
FC Milsami Orhei II
11 каст 2010Завершаны
Sheriff II
01
Locomotiv Bălţi
01 каст 2010Завершаны
Locomotiv Bălţi
50
FC Olimpia-2 Tiligul
25 вер 2010Завершаны
FC Tighina II
23
Locomotiv Bălţi
22 вер 2010Завершаны
Locomotiv Bălţi
01
Real Succes
19 вер 2010Завершаны
Сперанца
31
Locomotiv Bălţi
10 вер 2010Завершаны
Locomotiv Bălţi
11
Real Succes
04 вер 2010Завершаны
Дачыя Буюкань
03
Locomotiv Bălţi
26 жнів 14:00Адменены
Locomotiv Bălţi
Акадэмія УТМ
22 жнів 2010Завершаны
Дынама-Аўта
22
Locomotiv Bălţi
14 жнів 2010Завершаны
Locomotiv Bălţi
40
Moldova-03 Ungheni
08 жнів 2010Завершаны
FC Mipan-Voran Chisinau
12
Locomotiv Bălţi