АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2008/2009
Усе турніры
Усе вынікі
05 чэрв 2009Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
01
LZS Leśnica
03 чэрв 2009Завершаны
HKS Ruch Zdzieszowice
40
KS Row 1964 Rybnik
30 трав 2009Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
01
KS Beskid Skoczów
23 трав 2009Завершаны
SKF TOR Dobrzeń Wielki
21
KS Row 1964 Rybnik
16 трав 2009Завершаны
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
21
KS Row 1964 Rybnik
09 трав 2009Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
11
KS Krasiejów
05 трав 2009Завершаны
GKS Walka Makoszowy
10
KS Row 1964 Rybnik
01 трав 2009Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
30
LKS Silesius Kotórz Maly
25 крас 2009Завершаны
LKS Orzeł Babienica Psary
23
KS Row 1964 Rybnik
22 крас 2009Завершаны
TS 1910 Koszarawa Zywiec
03
KS Row 1964 Rybnik
18 крас 2009Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
00
BKS Stal Bielsko-Biała
08 крас 2009Завершаны
Рух Радзенкаў
41
KS Row 1964 Rybnik
04 крас 2009Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
11
LKS Victoria Chróścice
28 сак 2009Завершаны
LKS Skalnik Gracze
31
KS Row 1964 Rybnik
21 сак 2009Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
30
Розвуй Катавіцы
15 ліст 2008Завершаны
LZS Leśnica
11
KS Row 1964 Rybnik
11 ліст 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
32
HKS Ruch Zdzieszowice
08 ліст 2008Завершаны
KS Beskid Skoczów
11
KS Row 1964 Rybnik
25 каст 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
13
SKF TOR Dobrzeń Wielki
18 каст 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
02
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
11 каст 2008Завершаны
KS Krasiejów
14
KS Row 1964 Rybnik
05 каст 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
11
GKS Walka Makoszowy
27 вер 2008Завершаны
LKS Silesius Kotórz Maly
04
KS Row 1964 Rybnik
24 вер 2008Завершаны
Розвуй Катавіцы
14
KS Row 1964 Rybnik
20 вер 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
11
LKS Orzeł Babienica Psary
13 вер 2008Завершаны
BKS Stal Bielsko-Biała
20
KS Row 1964 Rybnik
06 вер 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
13
Рух Радзенкаў
30 жнів 2008Завершаны
LKS Victoria Chróścice
01
KS Row 1964 Rybnik
23 жнів 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
60
LKS Skalnik Gracze
09 жнів 2008Завершаны
KS Row 1964 Rybnik
21
TS 1910 Koszarawa Zywiec