АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2014/2015
Усе турніры
Усе вынікі
07 чэрв 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
23
Dunaharaszti MTK
30 трав 2015Завершаны
Orosháza FC
01
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
24 трав 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
20
Maglódi TC
16 трав 2015Завершаны
BSS Monor
21
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
10 трав 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
30
Gyulai Termál
02 трав 2015Завершаны
Bölcskei SE
02
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
26 крас 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
00
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
18 крас 2015Завершаны
Bajai
04
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
12 крас 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
02
Meton Dabas FC
04 крас 2015Завершаны
РЕАК
41
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
28 сак 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
01
Kozarmisleny
21 сак 2015Завершаны
Szentlőrinc SE
11
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
14 сак 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
21
Вац
08 сак 2015Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
00
MOL Fehérvár FC II
28 лют 2015Завершаны
Szeol SC
21
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
23 ліст 2014Завершаны
Dunaharaszti MTK
00
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
16 ліст 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
20
Orosháza FC
08 ліст 2014Завершаны
Maglódi TC
02
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
02 ліст 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
13
BSS Monor
25 каст 2014Завершаны
Gyulai Termál
02
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
19 каст 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
03
Bölcskei SE
12 каст 2014Завершаны
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
00
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
05 каст 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
23
Bajai
28 вер 2014Завершаны
Meton Dabas FC
20
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
24 вер 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
03
Ферэнцвараш
21 вер 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
00
РЕАК
13 вер 2014Завершаны
Kozarmisleny
30
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
10 вер 2014Завершаны
Szerencs VSE
010
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
06 вер 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
20
Szentlőrinc SE
30 жнів 2014Завершаны
Вац
03
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
24 жнів 2014Завершаны
MOL Fehérvár FC II
12
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
17 жнів 2014Завершаны
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
42
Szeol SC
10 жнів 2014Завершаны
Meton Dabas FC
13
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó