АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2014/2015
Усе турніры
Усе вынікі
22 трав 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Meiendorfer SV
17 трав 08:45Адменены
Палома
FC Elmshorn 1920
10 трав 12:00Адменены
Хальстэнбек-Рэлінген
FC Elmshorn 1920
01 трав 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
VfL Pinneberg
26 крас 12:00Адменены
Альтона
FC Elmshorn 1920
17 крас 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
SC Vier- und Marschlande
12 крас 08:45Адменены
SC Condor Hamburg 1956
FC Elmshorn 1920
02 крас 00:00Адменены
FC Elmshorn 1920
Вікторыя Гамбург
27 сак 18:00Адменены
Дасендорф
FC Elmshorn 1920
20 сак 18:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Бармбек-Уленхерст
13 сак 19:00Адменены
Зюдэрэльбэ
FC Elmshorn 1920
06 сак 18:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Buxtehuder SV 1862
28 лют 14:00Адменены
SV Curslack-Neuengamme 1919
FC Elmshorn 1920
20 лют 18:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Ругенберген
15 лют 14:00Адменены
TuS Germania Schnelsen
FC Elmshorn 1920
05 снеж 18:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Ніндарф
30 ліст 13:00Адменены
Бухальц
FC Elmshorn 1920
22 ліст 13:00Адменены
Meiendorfer SV
FC Elmshorn 1920
14 ліст 18:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Палома
07 ліст 18:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Хальстэнбек-Рэлінген
01 ліст 13:00Адменены
VfL Pinneberg
FC Elmshorn 1920
24 каст 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Альтона
19 каст 13:00Адменены
SC Vier- und Marschlande
FC Elmshorn 1920
10 каст 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
SC Condor Hamburg 1956
04 каст 11:30Адменены
Вікторыя Гамбург
FC Elmshorn 1920
26 вер 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Дасендорф
21 вер 12:00Адменены
Бармбек-Уленхерст
FC Elmshorn 1920
12 вер 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
Зюдэрэльбэ
05 вер 16:30Адменены
Buxtehuder SV 1862
FC Elmshorn 1920
29 жнів 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
SV Curslack-Neuengamme 1919
23 жнів 15:00Адменены
Ругенберген
FC Elmshorn 1920
15 жнів 17:30Адменены
FC Elmshorn 1920
TuS Germania Schnelsen
10 жнів 12:00Адменены
Ніндарф
FC Elmshorn 1920
03 жнів 13:00Адменены
FC Elmshorn 1920
Бухальц