АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2009
Усе турніры
Усе вынікі
31 каст 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
11
Спортакадэміклуб
28 каст 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
02
Пскоў-747
22 каст 2009Завершаны
Тэкстыльшчык
00
Тарпеда-ЗІЛ
19 каст 2009Завершаны
Спартак Кастрама
20
Тарпеда-ЗІЛ
12 каст 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
01
Тарпеда Уладзімір
09 каст 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
30
Spartak Shcholkovo
02 каст 2009Завершаны
Валачанін-Ратмір
20
Тарпеда-ЗІЛ
29 вер 2009Завершаны
Змена-Зеніт
01
Тарпеда-ЗІЛ
23 вер 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
12
Волга Цвер
20 вер 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
13
Зеленаград
13 вер 2009Завершаны
Шэксна
41
Тарпеда-ЗІЛ
10 вер 2009Завершаны
Дынама Волагда
20
Тарпеда-ЗІЛ
03 вер 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
11
Lokomotiv Moskva II
24 жнів 2009Завершаны
Істра
01
Тарпеда-ЗІЛ
21 жнів 2009Завершаны
Нара-ШБФР
01
Тарпеда-ЗІЛ
15 жнів 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
11
Дынама Санкт-Пецярбург
12 жнів 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
33
Поўнач
05 жнів 2009Завершаны
Дзмітраў
00
Тарпеда-ЗІЛ
21 ліп 2009Завершаны
Пскоў-747
32
Тарпеда-ЗІЛ
18 ліп 2009Завершаны
Спортакадэміклуб
02
Тарпеда-ЗІЛ
11 ліп 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
62
Тэкстыльшчык
08 ліп 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
01
Спартак Кастрама
28 чэрв 2009Завершаны
Spartak Shcholkovo
01
Тарпеда-ЗІЛ
25 чэрв 2009Завершаны
Тарпеда Уладзімір
20
Тарпеда-ЗІЛ
21 чэрв 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
30
Валачанін-Ратмір
18 чэрв 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
00
Змена-Зеніт
11 чэрв 2009Завершаны
Волга Цвер
20
Тарпеда-ЗІЛ
08 чэрв 2009Завершаны
Зеленаград
20
Тарпеда-ЗІЛ
01 чэрв 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
10
Шэксна
29 трав 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
00
Дынама Волагда
22 трав 2009Завершаны
Lokomotiv Moskva II
20
Тарпеда-ЗІЛ
11 трав 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
11
Істра
08 трав 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
10
Нара-ШБФР
02 трав 2009Завершаны
Дынама Санкт-Пецярбург
21
Тарпеда-ЗІЛ
29 крас 2009Завершаны
Поўнач
12
Тарпеда-ЗІЛ
18 крас 2009Завершаны
Тарпеда-ЗІЛ
01
Дзмітраў