АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2023/2024
Усе турніры
Усе вынікі
07 чэрв Завершаны
Фюрстэнфельд
33
Union Gamlitz
31 трав Завершаны
SC Bruck an der Mur
02
Фюрстэнфельд
24 трав 17:00
Фюрстэнфельд
FSC Hochegger Dächer
24 трав Завершаны
Фюрстэнфельд
35
FSC Hochegger Dächer
17 трав 17:00
Хайлігенкройц
Фюрстэнфельд
17 трав Завершаны
Хайлігенкройц
11
Фюрстэнфельд
10 трав 17:00
Фюрстэнфельд
Гнас
10 трав Завершаны
Фюрстэнфельд
45
SV Domaines Kilger Frauental
07 трав 17:00
Lafnitz II
Фюрстэнфельд
07 трав Завершаны
Гнас
03
Фюрстэнфельд
03 трав 17:00
Фюрстэнфельд
Lafnitz II
03 трав Завершаны
Фюрстэнфельд
10
Köflach
26 крас 17:00
Union Gamlitz
Фюрстэнфельд
26 крас Завершаны
SV Wildon
03
Фюрстэнфельд
19 крас 17:00
Фюрстэнфельд
Ilzer SV
19 крас Завершаны
Фюрстэнфельд
13
SV Gady Raika Lebring
13 крас Завершаны
Ilzer SV
20
Фюрстэнфельд
12 крас 17:00
Union Gamlitz
Фюрстэнфельд
05 крас 17:00
Фюрстэнфельд
SV Domaines Kilger Frauental
05 крас Завершаны
Фюрстэнфельд
02
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
29 сак Завершаны
Lafnitz II
33
Фюрстэнфельд
22 сак 18:00
Фюрстэнфельд
Кальсдорф
22 сак Завершаны
Фюрстэнфельд
23
Кальсдорф
15 сак 18:00
Ферынг
Фюрстэнфельд
15 сак Завершаны
Ферынг
12
Фюрстэнфельд
08 сак 18:00
Фюрстэнфельд
SV Gady Raika Lebring
08 сак Завершаны
Фюрстэнфельд
13
FC Hohenhaus Tenne Schladming
10 ліст 18:00
SC Bruck an der Mur
Фюрстэнфельд
10 ліст 2023Завершаны
Union Gamlitz
22
Фюрстэнфельд
03 ліст 18:00
Фюрстэнфельд
SC Bruck an der Mur
03 ліст 2023Завершаны
Фюрстэнфельд
10
SC Bruck an der Mur
27 каст 2023Завершаны
FSC Hochegger Dächer
02
Фюрстэнфельд
20 каст 2023Завершаны
Фюрстэнфельд
01
Хайлігенкройц
13 каст 2023Завершаны
SV Domaines Kilger Frauental
41
Фюрстэнфельд
06 каст 2023Завершаны
Фюрстэнфельд
41
Гнас
29 вер 2023Завершаны
Köflach
20
Фюрстэнфельд
22 вер 2023Завершаны
Фюрстэнфельд
22
SV Wildon
15 вер 2023Завершаны
SV Gady Raika Lebring
03
Фюрстэнфельд
08 вер 2023Завершаны
Фюрстэнфельд
11
Ilzer SV
02 вер 2023Завершаны
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
13
Фюрстэнфельд
26 жнів 2023Завершаны
Фюрстэнфельд
10
Lafnitz II
18 жнів 2023Завершаны
Кальсдорф
32
Фюрстэнфельд
11 жнів 2023Завершаны
Фюрстэнфельд
30
Ферынг
04 жнів 2023Завершаны
FC Hohenhaus Tenne Schladming
10
Фюрстэнфельд