АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2020/2021
Усе турніры
Усе вынікі
30 трав 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
51
Bicskei TC
23 трав 2021Завершаны
Nagykanizsa FC
00
III. Kerületi TUE UPE
16 трав 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
41
MOL Fehérvár FC II
12 трав 2021Завершаны
MTE
11
III. Kerületi TUE UPE
09 трав 2021Завершаны
Zalaegerszegi TE II
06
III. Kerületi TUE UPE
02 трав 2021Завершаны
Komáromi VSE
12
III. Kerületi TUE UPE
28 крас 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
01
Érdi Városi SE
25 крас 2021Завершаны
BKV Előre SC
10
III. Kerületi TUE UPE
18 крас 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
21
Balatonfüredi FC
14 крас 2021Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
02
III. Kerületi TUE UPE
11 крас 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
30
VLS Veszprém
04 крас 2021Завершаны
Nagyatádi
03
III. Kerületi TUE UPE
27 сак 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
22
Татабання
21 сак 2021Завершаны
Gárdony Városi SC
13
III. Kerületi TUE UPE
14 сак 2021Завершаны
SC Sopron
00
III. Kerületi TUE UPE
07 сак 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
20
Lipót Pékség
28 лют 2021Завершаны
Szabadkikötő
04
III. Kerületi TUE UPE
10 лют 2021Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
13
Ганвед
06 снеж 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
30
Pápai Perutz
29 ліст 2020Завершаны
Whb Menfoecsanak Esk
21
III. Kerületi TUE UPE
22 ліст 2020Завершаны
Bicskei TC
01
III. Kerületi TUE UPE
14 ліст 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
44
Nagykanizsa FC
08 ліст 2020Завершаны
MOL Fehérvár FC II
04
III. Kerületi TUE UPE
01 ліст 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
00
MTE
28 каст 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
21
Szeged
25 каст 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
40
Zalaegerszegi TE II
18 каст 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
31
Komáromi VSE
14 каст 2020Завершаны
VLS Veszprém
22
III. Kerületi TUE UPE
10 каст 2020Завершаны
Érdi Városi SE
03
III. Kerületi TUE UPE
04 каст 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
10
BKV Előre SC
27 вер 2020Завершаны
Balatonfüredi FC
21
III. Kerületi TUE UPE
20 вер 2020Завершаны
Balmazújvárosi
04
III. Kerületi TUE UPE
13 вер 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
20
Puskás Ferenc Akadémia FC II
05 вер 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
70
Nagyatádi
30 жнів 2020Завершаны
Татабання
12
III. Kerületi TUE UPE
26 жнів 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
30
Gárdony Városi SC
23 жнів 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
30
SC Sopron
16 жнів 2020Завершаны
Lipót Pékség
02
III. Kerületi TUE UPE
12 жнів 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
10
Szabadkikötő
09 жнів 2020Завершаны
Pápai Perutz
03
III. Kerületi TUE UPE
02 жнів 2020Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
10
Whb Menfoecsanak Esk