АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2010/2011
Усе турніры
Усе вынікі
11 чэрв 2011Завершаны
Нафтавік-Укрнафта
11
Кобра
04 чэрв 2011Завершаны
Кобра
10
Крымцяпліца
29 трав 2011Завершаны
Кобра
01
Энергетык Бурштын
25 трав 2011Завершаны
Кобра
00
Чарнаморец Адэса
21 трав 2011Завершаны
ФК Адэса
10
Кобра
15 трав 2011Завершаны
Кобра
10
Гаверла
07 трав 2011Завершаны
Сталь Алчевск
40
Кобра
30 крас 2011Завершаны
Кобра
22
Зорка Крапіўніцкі
23 крас 2011Завершаны
ФК Львоў
00
Кобра
16 крас 2011Завершаны
Кобра
22
Тытан
10 крас 2011Завершаны
Арсенал-Кіеўшчына
31
Кобра
04 крас 2011Завершаны
Кобра
00
Фенікс-Ільічовец
31 сак 2011Завершаны
Прыкарпацьце (2004-2012)
02
Кобра
20 сак 2011Завершаны
Александрыя
30
Кобра
12 ліст 2010Завершаны
Кобра
21
Букавіна
05 ліст 2010Завершаны
Дынама-2 Кіеў
10
Кобра
31 каст 2010Завершаны
Кобра
00
Ніва Вінніца
23 каст 2010Завершаны
Кобра
31
Нафтавік-Укрнафта
18 каст 2010Завершаны
Крымцяпліца
21
Кобра
10 каст 2010Завершаны
Энергетык Бурштын
11
Кобра
06 каст 2010Завершаны
Кобра
00
ФК Адэса
01 каст 2010Завершаны
Гаверла
42
Кобра
26 вер 2010Завершаны
Кобра
01
Сталь Алчевск
18 вер 2010Завершаны
Зорка Крапіўніцкі
13
Кобра
11 вер 2010Завершаны
Кобра
13
ФК Львоў
05 вер 2010Завершаны
Тытан
21
Кобра
01 вер 2010Завершаны
Кобра
02
Арсенал-Кіеўшчына
28 жнів 2010Завершаны
Фенікс-Ільічовец
12
Кобра
22 жнів 2010Завершаны
Кобра
10
Прыкарпацьце (2004-2012)
18 жнів 2010Завершаны
Кобра
01
Крымцяпліца
14 жнів 2010Завершаны
Чарнаморец Адэса
30
Кобра
07 жнів 2010Завершаны
Кобра
22
Александрыя
01 жнів 2010Завершаны
Букавіна
02
Кобра
25 ліп 2010Завершаны
Кобра
00
Дынама-2 Кіеў
17 ліп 2010Завершаны
Ніва Вінніца
20
Кобра