АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
1990/1991
Усе турніры
Усе вынікі
19 трав 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
41
Буджаспор
12 трав 1991Завершаны
Yeni Salihli Spor Kulübü
30
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
05 трав 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
20
Дэнізліспор
28 крас 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
42
Кютах'яспор
21 крас 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
31
Afjet Afyon Spor Kulübü
13 крас 1991Завершаны
Gönen Spor Kulübü
13
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
07 крас 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
11
Мугласпар
30 сак 1991Завершаны
Айвалыкгюджу
10
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
24 сак 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
12
Інэгелспор
17 сак 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
11
Аланьяспор
10 сак 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
01
Алтай Ізмір
03 сак 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
13
Гёзтапе
24 лют 1991Завершаны
Söke Spor Kulübü
12
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
17 лют 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
22
Антальяспор
10 лют 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
14
Ізмірспор
03 лют 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
12
Алтынорду
27 студ 1991Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
30
Бандырмаспор
15 снеж 1990Завершаны
Буджаспор
00
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
09 снеж 1990Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
22
Yeni Salihli Spor Kulübü
02 снеж 1990Завершаны
Дэнізліспор
50
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
25 ліст 1990Завершаны
Кютах'яспор
30
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
18 ліст 1990Завершаны
Afjet Afyon Spor Kulübü
03
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
10 ліст 1990Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
30
Gönen Spor Kulübü
04 ліст 1990Завершаны
Мугласпар
32
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
28 каст 1990Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
34
Айвалыкгюджу
20 каст 1990Завершаны
Інэгелспор
31
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
13 каст 1990Завершаны
Аланьяспор
30
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
07 каст 1990Завершаны
Алтай Ізмір
42
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
29 вер 1990Завершаны
Гёзтапе
41
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
26 вер 1990Завершаны
Дэнізліспор
30
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
23 вер 1990Завершаны
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
21
Söke Spor Kulübü
16 вер 1990Завершаны
Антальяспор
10
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
09 вер 1990Завершаны
Ізмірспор
21
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
02 вер 1990Завершаны
Алтынорду
00
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
26 жнів 1990Завершаны
Бандырмаспор
21
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü