АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2007/2008
Усе турніры
Усе вынікі
01 чэрв 2008Завершаны
Тэтэкс
10
Металург Скоп'е
27 трав 2008Завершаны
Металург Скоп'е
11
FK Alumina Skopje
17 трав 2008Завершаны
Маджары-Салідарнасць
10
Металург Скоп'е
10 трав 2008Завершаны
Металург Скоп'е
21
Брэгалніца
03 трав 2008Завершаны
Nov Milenium Susica
23
Металург Скоп'е
26 крас 2008Завершаны
Металург Скоп'е
21
Скоп'е
22 крас 2008Завершаны
Гарызонт Турнава
21
Металург Скоп'е
19 крас 2008Завершаны
Металург Скоп'е
41
Улазрымі-77
12 крас 2008Завершаны
Дрыта Багавінне
23
Металург Скоп'е
05 крас 2008Завершаны
Металург Скоп'е
30
Охрыд
01 крас 2008Завершаны
FK Karaorman 2017 Struga
12
Металург Скоп'е
29 сак 2008Завершаны
Металург Скоп'е
31
FK Vardar Negotino
22 сак 2008Завершаны
Miravci
01
Металург Скоп'е
19 сак 2008Завершаны
Металург Скоп'е
21
Lokomotiva
15 сак 2008Завершаны
Металург Скоп'е
00
Склад Югамагнат
08 сак 2008Завершаны
Беласіца Струміца
20
Металург Скоп'е
15 снеж 2007Завершаны
Металург Скоп'е
10
Тэтэкс
07 снеж 2007Завершаны
FK Alumina Skopje
12
Металург Скоп'е
01 снеж 2007Завершаны
Металург Скоп'е
00
Маджары-Салідарнасць
23 ліст 2007Завершаны
Брэгалніца
00
Металург Скоп'е
10 ліст 2007Завершаны
Металург Скоп'е
10
Nov Milenium Susica
03 ліст 2007Завершаны
Скоп'е
11
Металург Скоп'е
27 каст 2007Завершаны
Металург Скоп'е
10
Гарызонт Турнава
20 каст 2007Завершаны
Улазрымі-77
02
Металург Скоп'е
06 каст 2007Завершаны
Металург Скоп'е
01
Дрыта Багавінне
29 вер 2007Завершаны
Охрыд
00
Металург Скоп'е
22 вер 2007Завершаны
Металург Скоп'е
31
FK Karaorman 2017 Struga
15 вер 2007Завершаны
FK Vardar Negotino
11
Металург Скоп'е
01 вер 2007Завершаны
Металург Скоп'е
21
Miravci
25 жнів 2007Завершаны
Lokomotiva
12
Металург Скоп'е
18 жнів 2007Завершаны
Склад Югамагнат
02
Металург Скоп'е
11 жнів 2007Завершаны
Металург Скоп'е
20
Беласіца Струміца