АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Orhangazi3. Lig
2008/2009
3. Lig
Усе вынікі
24 трав 2009Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
20
Гельджюкспор
17 трав 2009Завершаны
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
20
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
10 трав 2009Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
50
Кючюккейспор
03 трав 2009Завершаны
Фаціх Карагюмрюк
10
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
22 крас 2009Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
32
Анадолу Ускюдар
19 крас 2009Завершаны
Ялаваспор
31
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
12 крас 2009Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
03
Ешыль Бурса
05 крас 2009Завершаны
Гельджюкспор
30
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
25 сак 2009Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
02
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
22 сак 2009Завершаны
Кючюккейспор
21
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
11 сак 2009Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
10
Фаціх Карагюмрюк
06 сак 2009Завершаны
Анадолу Ускюдар
10
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
01 сак 2009Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
33
Ялаваспор
22 лют 2009Завершаны
Ешыль Бурса
10
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
24 снеж 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
33
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
18 снеж 2008Завершаны
Анадолу Ускюдар
12
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
14 снеж 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
20
Люлебургазспор
07 снеж 2008Завершаны
Кючюккейспор
10
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
30 ліст 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
10
Фаціх Карагюмрюк
23 ліст 2008Завершаны
Ялаваспор
23
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
16 ліст 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
12
Ешыль Бурса
09 ліст 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
00
Гельджюкспор
02 ліст 2008Завершаны
Тэпеджык Белядзіе
00
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
26 каст 2008Завершаны
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
11
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
15 каст 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
02
Анадолу Ускюдар
12 каст 2008Завершаны
Люлебургазспор
20
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
05 каст 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
10
Кючюккейспор
01 каст 2008Завершаны
Фаціх Карагюмрюк
11
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
28 вер 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
14
Ялаваспор
17 вер 2008Завершаны
Ешыль Бурса
00
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
14 вер 2008Завершаны
Гельджюкспор
20
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
07 вер 2008Завершаны
Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü
13
Тэпеджык Белядзіе