АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2021
Усе турніры
Усе вынікі
20 ліст 2021Завершаны
ПЯК
40
Левадыя-2
17 ліст 2021Завершаны
Тамека-2
11
ПЯК
07 ліст 2021Завершаны
ПЯК
03
Велка Тарту
07 ліст 11:00
ПЯК
Велка Тарту
31 каст 11:00
ПЯК
Левадыя-2
31 каст 2021Завершаны
Элва
00
ПЯК
23 каст 10:00
Нымме Юнайтэд
ПЯК
17 каст 2021Завершаны
Левадыя-2
32
ПЯК
16 каст 10:00
Флора-2
ПЯК
10 каст 2021Завершаны
ПЯК
13
Тамека-2
03 каст 2021Завершаны
Paide Linnameeskond II
24
ПЯК
01 каст 16:00
ПЯК
Элва
26 вер 2021Завершаны
ПЯК
02
Нымме Юнайтэд
25 вер 10:00
Тамека-2
ПЯК
19 вер 16:00
ПЯК
Маарду
18 вер 2021Завершаны
ПЯК
01
Флора-2
16 вер 14:30
Калеў
ПЯК
15 вер 2021Завершаны
Велка Тарту
21
ПЯК
09 вер 16:00
ПЯК
Paide Linnameeskond II
09 вер 2021Завершаны
Маарду
11
ПЯК
05 вер 2021Завершаны
ПЯК
22
Калеў
30 жнів 2021Завершаны
ПЯК
03
Калеў
29 жнів 10:00
Элва
ПЯК
26 жнів 16:00
ПЯК
Тамека-2
25 жнів 2021Завершаны
ПЯК
24
Paide Linnameeskond II
21 жнів 10:00
Левадыя-2
ПЯК
20 жнів 2021Завершаны
Элва
30
ПЯК
13 жнів 16:00
Paide Linnameeskond II
ПЯК
13 жнів 2021Завершаны
Флора-2
20
ПЯК
07 жнів 16:00
ПЯК
Нымме Юнайтэд
05 жнів 2021Завершаны
ПЯК
21
Велка Тарту
02 жнів 2021Завершаны
Тамека-2
13
ПЯК
31 ліп 16:00
ПЯК
Флора-2
28 ліп 2021Завершаны
ПЯК
12
Маарду
24 ліп 16:00
Велка Тарту
ПЯК
15 ліп 16:00
Маарду
ПЯК
14 ліп 2021Завершаны
Левадыя-2
12
ПЯК
08 ліп 16:00
ПЯК
Калеў
03 ліп 10:00
ПЯК
Paide Linnameeskond II
30 чэрв 2021Завершаны
ПЯК
01
Нымме Юнайтэд
27 чэрв 10:00
Элва
ПЯК
27 чэрв 2021Завершаны
Калеў
32
ПЯК
20 чэрв 2021Завершаны
Paide Linnameeskond II
40
ПЯК
30 трав 10:00
Флора-2
ПЯК
30 трав 2021Завершаны
ПЯК
12
Флора-2
27 трав 2021Завершаны
ПЯК
22
Левадыя-2
27 трав 16:00
ПЯК
Велка Тарту
23 трав 16:00
Тамека-2
ПЯК
22 трав 2021Завершаны
Велка Тарту
13
ПЯК
14 трав 16:00
ПЯК
Маарду
13 трав 2021Завершаны
Маарду
50
ПЯК
09 трав 16:00
ПЯК
Калеў
09 трав 2021Завершаны
ПЯК
20
Тамека-2
06 трав 2021Завершаны
Нымме Юнайтэд
50
ПЯК
06 трав 16:00
Левадыя-2
ПЯК
01 трав 10:00
ПЯК
Нымме Юнайтэд
25 крас 10:00
Калеў
ПЯК
22 крас 16:00
Paide Linnameeskond II
ПЯК
18 крас 10:00
ПЯК
Флора-2
07 сак 2021Завершаны
ПЯК
21
Элва