АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2023/2024
Чацвёрты дывізіён Чэхіі па футболе
Усе вынікі
12 чэрв Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
01
FK Bospor Bohumín
08 чэрв Завершаны
Ясенік
21
FK SK Polanka nad Odrou
02 чэрв Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
21
Вітковіцэ
26 трав Завершаны
FC Slavoj Olympia Bruntál
13
FK SK Polanka nad Odrou
19 трав Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
11
FC Vratimov
12 трав Завершаны
Slezský FC Opava II
13
FK SK Polanka nad Odrou
08 трав Завершаны
TJ Břidličná
02
FK SK Polanka nad Odrou
05 трав Завершаны
FK Krnov
06
FK SK Polanka nad Odrou
28 крас Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
14
Шумперк
14 крас Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
12
Валашску Мезіржычы
07 крас Завершаны
Фрэнштат-пад-Радгаштэм
10
FK SK Polanka nad Odrou
31 сак Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
21
TJ Řepiště
23 сак Завершаны
TJ Unie Hlubina
11
FK SK Polanka nad Odrou
17 сак Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
00
Гавіраў
10 сак Завершаны
SSK Bílovec
14
FK SK Polanka nad Odrou
12 ліст 2023Завершаны
FK Bospor Bohumín
22
FK SK Polanka nad Odrou
05 ліст 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
30
Ясенік
28 каст 2023Завершаны
Вітковіцэ
25
FK SK Polanka nad Odrou
22 каст 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
30
FC Slavoj Olympia Bruntál
14 каст 2023Завершаны
FC Vratimov
53
FK SK Polanka nad Odrou
08 каст 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
01
Slezský FC Opava II
01 каст 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
21
FK Krnov
24 вер 2023Завершаны
Шумперк
11
FK SK Polanka nad Odrou
17 вер 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
10
TJ Břidličná
09 вер 2023Завершаны
Валашску Мезіржычы
10
FK SK Polanka nad Odrou
03 вер 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
00
Фрэнштат-пад-Радгаштэм
26 жнів 2023Завершаны
TJ Řepiště
01
FK SK Polanka nad Odrou
24 жнів 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
11
SSK Bílovec
20 жнів 2023Завершаны
FK SK Polanka nad Odrou
02
TJ Unie Hlubina
13 жнів 2023Завершаны
Гавіраў
12
FK SK Polanka nad Odrou