АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2023/2024
NB III
Усе вынікі
26 трав Завершаны
Balatonfüredi FC
02
Puskás Ferenc Akadémia FC II
19 трав Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
11
Budaörsi SC
12 трав Завершаны
Zalaegerszegi TE II
05
Puskás Ferenc Akadémia FC II
05 трав Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
02
Győri ETO FC II
28 крас Завершаны
Haladás VSE
05
Puskás Ferenc Akadémia FC II
21 крас Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
00
Komáromi VSE
14 крас Завершаны
SC Sopron
21
Puskás Ferenc Akadémia FC II
07 крас Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
22
Kelen SC
30 сак Завершаны
VLS Veszprém
05
Puskás Ferenc Akadémia FC II
24 сак Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
20
Csornai SE
17 сак Завершаны
Татабання
20
Puskás Ferenc Akadémia FC II
10 сак Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
13
Dorogi FC
03 сак Завершаны
Bicskei TC
21
Puskás Ferenc Akadémia FC II
26 ліст 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
41
Gyirmót SE II
18 ліст 2023Завершаны
III. Kerületi TUE UPE
01
Puskás Ferenc Akadémia FC II
12 ліст 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
11
Balatonfüredi FC
05 ліст 2023Завершаны
Budaörsi SC
00
Puskás Ferenc Akadémia FC II
29 каст 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
22
Zalaegerszegi TE II
22 каст 2023Завершаны
Győri ETO FC II
22
Puskás Ferenc Akadémia FC II
15 каст 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
11
Haladás VSE
08 каст 2023Завершаны
Komáromi VSE
10
Puskás Ferenc Akadémia FC II
30 вер 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
01
SC Sopron
24 вер 2023Завершаны
Kelen SC
10
Puskás Ferenc Akadémia FC II
09 вер 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
31
VLS Veszprém
03 вер 2023Завершаны
Csornai SE
13
Puskás Ferenc Akadémia FC II
30 жнів 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
21
Татабання
19 жнів 2023Завершаны
Dorogi FC
11
Puskás Ferenc Akadémia FC II
13 жнів 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
22
Bicskei TC
02 жнів 2023Завершаны
Gyirmót SE II
52
Puskás Ferenc Akadémia FC II
30 ліп 2023Завершаны
Puskás Ferenc Akadémia FC II
01
III. Kerületi TUE UPE