АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2009/2010
Усе турніры
Усе вынікі
09 чэрв 2010Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
21
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
06 чэрв 2010Завершаны
Ястшэмбе
41
Ruch Wysokie Mazowieckie
26 трав 2010Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
22
Сталь Жэшаў
22 трав 2010Завершаны
Start Otwock
21
Ruch Wysokie Mazowieckie
19 трав 2010Завершаны
Hetman Zamosc
03
Ruch Wysokie Mazowieckie
16 трав 2010Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
21
KS Jeziorak Iława
12 трав 2010Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
01
Тэрмаліка
09 трав 2010Завершаны
KS Kolejarz Stróże
00
Ruch Wysokie Mazowieckie
02 трав 2010Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
40
KS Przebój Wolbrom
28 крас 2010Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
10
Стоміль
24 крас 2010Завершаны
KS Pelikan Łowicz
11
Ruch Wysokie Mazowieckie
21 крас 2010Завершаны
Вігры
02
Ruch Wysokie Mazowieckie
03 крас 2010Завершаны
ZKS Olimpia Elbląg
10
Ruch Wysokie Mazowieckie
28 сак 2010Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
00
Рэсовія
20 сак 2010Завершаны
Світ
11
Ruch Wysokie Mazowieckie
11 ліст 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
12
Brzesko
07 ліст 2009Завершаны
Piotrków Trybunalski
12
Ruch Wysokie Mazowieckie
30 каст 2009Завершаны
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
21
Ruch Wysokie Mazowieckie
24 каст 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
42
Ястшэмбе
17 каст 2009Завершаны
Сталь Жэшаў
11
Ruch Wysokie Mazowieckie
11 каст 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
00
Start Otwock
04 каст 2009Завершаны
KS Jeziorak Iława
00
Ruch Wysokie Mazowieckie
27 вер 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
20
KS Kolejarz Stróże
19 вер 2009Завершаны
KS Przebój Wolbrom
03
Ruch Wysokie Mazowieckie
16 вер 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
20
KS Pelikan Łowicz
11 вер 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
41
Hetman Zamosc
06 вер 2009Завершаны
Тэрмаліка
41
Ruch Wysokie Mazowieckie
02 вер 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
21
ZKS Olimpia Elbląg
29 жнів 2009Завершаны
Рэсовія
13
Ruch Wysokie Mazowieckie
22 жнів 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
22
Світ
15 жнів 2009Завершаны
Стоміль
11
Ruch Wysokie Mazowieckie
08 жнів 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
10
Вігры
02 жнів 2009Завершаны
Brzesko
32
Ruch Wysokie Mazowieckie
25 ліп 2009Завершаны
Ruch Wysokie Mazowieckie
11
Piotrków Trybunalski