АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2022/2023
Усе турніры
Усе вынікі
26 трав 2023Завершаны
KSE Târgu Secuiesc
17
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
19 трав 2023Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
80
CS Păuleşti
12 трав 2023Завершаны
AFC Odorheiu Secuiesc
20
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
05 трав 2023Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
22
ASC Olimpic Zărneşti
02 трав 2023Завершаны
ACS Kids Tâmpa Braşov
10
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
28 крас 2023Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
12
KSE Târgu Secuiesc
21 крас 2023Завершаны
CS Păuleşti
42
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
14 крас 2023Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
10
AFC Odorheiu Secuiesc
08 крас 2023Завершаны
ASC Olimpic Zărneşti
23
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
31 сак 2023Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
21
ACS Kids Tâmpa Braşov
24 сак 2023Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
11
AFC Odorheiu Secuiesc
18 сак 2023Завершаны
CS Blejoi Vispeşti
61
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
11 сак 2023Завершаны
ASC Olimpic Zărneşti
40
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
03 снеж 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
23
ACS Kids Tâmpa Braşov
26 ліст 2022Завершаны
CSO Plopeni
12
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
19 ліст 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
13
KSE Târgu Secuiesc
12 ліст 2022Завершаны
CS Păuleşti
15
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
05 ліст 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
21
ACS SR Municipal Braşov
29 каст 2022Завершаны
CS Olimpic Cetate Râşnov
11
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
21 каст 2022Завершаны
AFC Odorheiu Secuiesc
71
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
15 каст 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
13
CS Blejoi Vispeşti
08 каст 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
31
ASC Olimpic Zărneşti
01 каст 2022Завершаны
ACS Kids Tâmpa Braşov
20
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
24 вер 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
01
CSO Plopeni
17 вер 2022Завершаны
KSE Târgu Secuiesc
13
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
10 вер 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
11
CS Păuleşti
03 вер 2022Завершаны
ACS SR Municipal Braşov
10
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
27 жнів 2022Завершаны
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
11
CS Olimpic Cetate Râşnov