АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2000/2001
Усе турніры
Усе вынікі
27 трав 2001Завершаны
Metalurg Pernik
22
Септэмўры
19 трав 2001Завершаны
Септэмўры
00
Відзіма-Ракоўскі
12 трав 2001Завершаны
FK Slanchev bryag
00
Септэмўры
09 трав 2001Завершаны
Септэмўры
20
PFC Dunav Rousse
05 трав 2001Завершаны
Дабруджа
20
Септэмўры
26 крас 2001Завершаны
Светкавіца
30
Септэмўры
21 крас 2001Завершаны
Хаскава
04
Септэмўры
15 крас 2001Завершаны
Септэмўры
20
Бацеў Враца
07 крас 2001Завершаны
Септэмўры
30
FK Dorostol Silistra
31 сак 2001Завершаны
Akademik Svishtov
41
Септэмўры
21 сак 2001Завершаны
Септэмўры
30
Bdin
18 сак 2001Завершаны
Септэмўры
00
Лакаматыў Плоўдзіў
14 сак 2001Завершаны
Пірын
00
Септэмўры
10 сак 2001Завершаны
Септэмўры
01
Спартак Плевен
03 сак 2001Завершаны
Марэк
41
Септэмўры
24 лют 2001Завершаны
Септэмўры
00
Беласіца
29 ліст 2000Завершаны
Септэмўры
21
Metalurg Pernik
25 ліст 2000Завершаны
Відзіма-Ракоўскі
21
Септэмўры
18 ліст 2000Завершаны
Септэмўры
12
FK Slanchev bryag
11 ліст 2000Завершаны
PFC Dunav Rousse
10
Септэмўры
29 каст 2000Завершаны
Септэмўры
11
Дабруджа
25 каст 00:00Адменены
FK Shumen
Септэмўры
21 каст 2000Завершаны
Септэмўры
01
Хаскава
14 каст 2000Завершаны
Бацеў Враца
12
Септэмўры
30 вер 2000Завершаны
Септэмўры
10
Светкавіца
27 вер 2000Завершаны
FK Dorostol Silistra
23
Септэмўры
16 вер 2000Завершаны
Септэмўры
11
Akademik Svishtov
10 вер 2000Завершаны
Bdin
33
Септэмўры
06 вер 2000Завершаны
Лакаматыў Плоўдзіў
21
Септэмўры
26 жнів 2000Завершаны
Септэмўры
04
Пірын
19 жнів 2000Завершаны
Спартак Плевен
51
Септэмўры
12 жнів 2000Завершаны
Септэмўры
33
Марэк
05 жнів 2000Завершаны
Беласіца
21
Септэмўры