АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
2020/2021
Усе турніры
Усе вынікі
20 чэрв 13:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
13 чэрв 13:15Адменены
SpVgg Sterkrade-Nord
Фельберт-Дальбексбаўм
30 трав 13:15Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
1.FC Monheim
23 трав 13:00Адменены
Фельберт
Фельберт-Дальбексбаўм
16 трав 13:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
1. FC M'gladbach
12 трав 17:30Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Мербуш
09 трав 13:00Адменены
Шварц-Вайс Эсэн
Фельберт-Дальбексбаўм
02 трав 13:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Бохальт
25 крас 13:00Адменены
FC Kray
Фельберт-Дальбексбаўм
18 крас 13:30Адменены
Turu Dusseldorf
Фельберт-Дальбексбаўм
11 крас 13:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Рацінген
05 крас 13:30Адменены
Teutonia St.Tönis
Фельберт-Дальбексбаўм
01 крас 17:30Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Клефэ
28 сак 13:00Адменены
Шпортфройндэ Баўмберг
Фельберт-Дальбексбаўм
21 сак 14:15Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
SC Velbert
14 сак 14:30Адменены
FSV Duisburg
Фельберт-Дальбексбаўм
07 сак 14:15Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
SF Niederwenigern
04 сак 18:30Адменены
Уніён Нетэталь
Фельберт-Дальбексбаўм
28 лют 14:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Хільдэн
21 лют 14:00Адменены
Шонэбек
Фельберт-Дальбексбаўм
14 лют 14:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Cronenberger SC
07 лют 14:30Адменены
SC Duesseldorf West
Фельберт-Дальбексбаўм
31 студ 14:00Адменены
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Фельберт-Дальбексбаўм
24 студ 14:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
SpVgg Sterkrade-Nord
20 снеж 14:00Адменены
1.FC Monheim
Фельберт-Дальбексбаўм
12 снеж 15:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Фельберт
06 снеж 14:00Адменены
1. FC M'gladbach
Фельберт-Дальбексбаўм
02 снеж 18:30Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Шварц-Вайс Эсэн
29 ліст 14:30Адменены
Бохальт
Фельберт-Дальбексбаўм
26 ліст 18:30Адменены
Хільдэн
Фельберт-Дальбексбаўм
18 ліст 18:30Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
FC Kray
15 ліст 14:00Адменены
Мербуш
Фельберт-Дальбексбаўм
08 ліст 14:00Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Turu Dusseldorf
04 ліст 18:30Адменены
Рацінген
Фельберт-Дальбексбаўм
28 каст 18:30Адменены
Фельберт-Дальбексбаўм
Шонэбек
25 каст 2020Завершаны
Фельберт-Дальбексбаўм
13
Teutonia St.Tönis
21 каст 2020Завершаны
Клефэ
30
Фельберт-Дальбексбаўм
18 каст 2020Завершаны
Фельберт-Дальбексбаўм
41
Шпортфройндэ Баўмберг
11 каст 2020Завершаны
SC Velbert
30
Фельберт-Дальбексбаўм
07 каст 2020Завершаны
Фельберт-Дальбексбаўм
41
FSV Duisburg
03 каст 2020Завершаны
SF Niederwenigern
11
Фельберт-Дальбексбаўм
27 вер 2020Завершаны
Фельберт-Дальбексбаўм
33
Уніён Нетэталь
13 вер 2020Завершаны
Cronenberger SC
13
Фельберт-Дальбексбаўм
06 вер 2020Завершаны
Фельберт-Дальбексбаўм
31
SC Duesseldorf West