АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
LPF
Tauro FC - Independiente: агляд матчу 4 сакавіка 2018, 03:00
Тур 10, стадыён Estadio Rommel Fernández Gutiérrez
21’
24’
30’
37’
2-і тайм
61’
86’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Амар Браўн
86
Гол! Хасэ Фахарда Fajardo Nelson
84
Замена
Manuel Vicente Torres Morales Abel Nicolás Marcovecchio
80
Замена
Alexis Corpas Jordan Nilson Daniel Espinosa Saldaña
Жоўтая картка
Juan Carlos Hernández Ávila
75
73
Замена
Bernardo Arnulfo Palma Taylor Raúl Alfonso Moreno Hassan
Замена
Iván Alejandro Anderson Hernández Jorge Abdiel Gutiérrez Cornejo
68
Жоўтая картка
José María Tejada Rojas
63
Гол! Javier Abdiel Rivera Castillo
61
Замена
Julio César Sánchez Mena Хасэ Тамбурэлі
61
60
Жоўтая картка
Fernando Vidal Mena González
Замена
Luis Daniel Ceballos Díaz Густава Чара
53
48
Жоўтая картка
Кевін Мэльгар
2тайм
Гол! Enrico Cesario Small Arciniegas
37
30
Гол! Хасэ Фахарда Fajardo Nelson
Гол! Israel Enrique Sanjúr Hurtado
24
21
Гол! Хасэ Фахарда Fajardo Nelson
1тайм
Tauro FC
McFarlane Ortega, Anderson Hernández, Ceballos Díaz, Гомес, Hernández Ávila, Rivera Castillo, Chiari de León, Sánchez Mena, Tejada Rojas, Sanjúr Hurtado, Small ArciniegasЗамена
Маскера, Чара, Gutiérrez Cornejo, Караскілья, Mckenzie Vargas, Вільярэаль, ТамбурэліIndependiente
Мэльгар, Casazola Alvarado, Mena González, Torres Morales, Урыбе, Ávila Aguilar, Браўн, Corpas Jordan, González Pineda, Fajardo Nelson, Palma TaylorЗамена
Roberts Chifundo, Navarro Ureña, Espinosa Saldaña, Marcovecchio, McDonald García, Moreno Hassan, RenteríaСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estadio Rommel Fernández Gutiérrez
Галоўны суддзя: J. Kellys
Памочнік суддзі: J. Baines, M. Mckenzie
Рэзервовы суддзя: F. Morón