АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Tercera División RFEF
CD Calahorra II - CCD Alberite: агляд матчу 1 лістапада 2020, 13:30
Тур 3, стадыён Estadio La Planilla
10’
2-і тайм
52’
57’
85’
90’
Падзеі матча
Завершаны
Гол! Пабла Саэнс
90
85
Другая жоўтая – чырвоная картка
Pablo Castresana Martinez
Замена
Eduardo Izco Oset Alejandro Parada Gil
81
Замена
Aitor Agirre Intxausti Marko García Dominguez
77
Замена
Tomás Bonilla Patrice Sousia
77
77
Замена
Iván Ochoa Martínez Diego Garcia Ajamil
77
Замена
Victor Sota García Juan Perez Dulin
68
Замена
Miguel Gonzalez Gil Marcos Gil Salazar
Замена
Adrián Espinar Ramos Jorge Losantos Díez
62
Замена
Iván Moreno Conejo Пабла Саэнс
62
58
Замена
Gabriel Martinez Rio Eneko Zorrilla Miranda
Другая жоўтая – чырвоная картка
Jules Gildas Youmeni Deugoue
57
Гол! Adrián Espinar Ramos
52
46
Замена
Diego Jadraque Corral Álvaro Saenz Muro
2тайм
Гол! Tomás Bonilla
10
1тайм
Жоўтая картка
Jules Gildas Youmeni Deugoue
0
0
Жоўтая картка
Juan Perez Dulin
CD Calahorra II
Lecumberri Iturbide, Алаведра, del Amo Castellano, Salvador Erro, Youmeni Deugoue, Agirre Intxausti, De La Cruz Mangas, Espinar Ramos, Moreno Conejo, Bonilla, Izco OsetЗамена
Parada Gil, Losantos Díez, García Dominguez, Саэнс, SousiaCCD Alberite
Lage Saenz, Bellido Alegría, Castresana Martinez, Santos Aguilar, Gonzalez Gil, Jadraque Corral, Lopez Estefanía, Martinez Rio, Zorzano Galilea, Ochoa Martínez, Sota GarcíaЗамена
Perez Dulin, Gil Salazar, Garcia Ajamil, Saenz Muro, Zorrilla MirandaСклад
Стартавы склад
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estadio La Planilla
Галоўны суддзя: Raul Lazaro