АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Кубак Бразіліі
Грэміа - Атлетыка Паранаэнсе: агляд матчу 7 лістапада 2013, 02:50
Semi-finals, стадыён Arena do Grêmio
2-і тайм
90’
90’
Падзеі матча
Завершаны
Чырвоная картка
дэ Соуза Фрэйтас
90
90
Чырвоная картка
Леанарда Марэйра Морайс
83
Замена
Эвертан Кардоса Рэната дэ Араужо Шавес Жуніёр
Замена
Мошэн Бэнэці Юры Соуза Алмейда
81
79
Жоўтая картка
Луіс Алберта ды Сілва Алівейра
77
Замена
Паўла Сезар Баер Жаао Паўла ды Сілва
77
Замена
Эдэрсан Алвес Рыбейра Сілва Гільерма Аўгуста Алвес Дэлатаррэ
Замена
Жазэ Раберта ды Сілва Жуніёр Эдуарда Хесус Варгас Рохас
70
Замена
Крысціян Мігель Рыверас Нуньес Элана
66
56
Жоўтая картка
Манаэл Месіяс Сілва Карвальё
53
Жоўтая картка
Леанарда Марэйра Морайс
2тайм
Жоўтая картка
дэ Соуза Фрэйтас
45
Жоўтая картка
Жазэ Раберта ды Сілва Жуніёр
38
20
Жоўтая картка
Адылсан дос Анжос Алівейра
1тайм
Грэміа
Дзіда, Тэлес, Рычы Лопес, Радолфа, Сіманеце Брэсанелі, Рыверас Нуньес, дэ Соуза Дыяс, Мошэн Бэнэці, ды Сілва Жуніёр, дэ Соуза Фрэйтас, БаркасЗамена
Гроэ, ды Сілва, Вэндэл, Пайнс Тормэн, Біспо дос Сантас, Элана, Далазен, Дэрэці, Хайнцэн Каэльё, Маселін, Соуза Алмейда, Варгас РохасАтлетыка Паранаэнсе
Уэвертан, Марэйра Морайс, дос Анжос Алівейра, ды Сілва Алівейра, Сілва Карвальё, дос Сантас Пінта, ды Сілва, Баер, Кардоса, Алвес Рыбейра Сілва, Сірына ды СілваЗамена
Мэла дос Сантас Нета, Сала Жыў, ды Сілва Жуніёр, дэ Араужо Шавес Жуніёр, Мерыда Перэс, Палаў, ды Сілва, дэ Алівейра Сільва, Алвес Дэлатаррэ, Алвес Ферэйра э Сілва, Сантас МэйрэлешСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Arena do Grêmio
Наведвальнасць: 41244
Галоўны суддзя: Marcelo de Lima Henrique
Памочнік суддзі: Эмерсан Аўгуста дэ Карвальё, Guilherme Dias
Рэзервовы суддзя: Pericles Bassols Pegado Cortez