АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
чэмпіянат Патыгуар
АБС - Амерыка Натал: агляд матчу 7 траўня 2016, 22:00
Championship - Final, стадыён Estádio Maria Lamas Farache
6’
35’
2-і тайм
57’
72’
Падзеі матча
Завершаны
Замена
Zaquel José de Oliveira Жардэл Андэрсан Мантэйра Віяна
84
Замена
Маркас Эрывелтан Араўжо дэ Фарыяс Leonardo Marcelino de Lima
75
Гол! Батыста
72
65
Жоўтая картка
Thiago Jefferson da Silva
61
Замена
Mateus Leandro da Silva Antunes Bruno do Nascimento Furtado
57
Чырвоная картка
Алекс Казумба
46
Замена
Gabriel Paulino Silva Pedro Ivo Gomes da Silva
2тайм
Жоўтая картка
Лусіа Флавіа дос Сантас
45
45
Жоўтая картка
Луіс Эдуарда Азеведа
Гол! Батыста
Гол з пенальці
Гол з пенальці
35
Жоўтая картка
Zaquel José de Oliveira
29
27
Замена
Валтэр Алан Нагейра ды Сілва Mateus Leandro da Silva Antunes
Жоўтая картка
Жонес Лопес да Сілва
24
Гол! Эдуарда Эчаверыя
6
1тайм
АБС
Вана, Маседа Нета, Васконселос Ферэйра, de Sousa Barros, Араўжо дэ Фарыяс, Эчаверыя, Майя Пасас, de Oliveira, дос Сантас, Батыста, Лопес да СілваЗамена
Пікалі, Алвес дос Сантас, da Silva Belo, do Nascimento Lima, Фансека дэ Мэла, Мантэйра Віяна, дэ Алівейра Фільё, Romano, de LimaАмерыка Натал
Марцінс Сантас, Гомес дэ Соуза, Нагейра ды Сілва, Paulino Silva, дэ Соуза Баавентура, Казумба, Трамбеллі, ды Сілва Сантас, da Silva, Масена, АзеведаЗамена
Ferreira da Silva, ды Кансейсаа, Орас де Ліма, Medeiros Cabral, дэ Брыта Гансага, do Nascimento Furtado, Gomes da Silva, da Cruz Oliveira, Рэйс Сілва Мараіс, Souza Santana, da Silva AntunesСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estádio Maria Lamas Farache
Наведвальнасць: 13333
Галоўны суддзя: Heber Lopes
Памочнік суддзі: Neuza Ines Back, Guilherme Dias
Рэзервовы суддзя: Zandick Gondim Alves Junior