АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Чэмпіянат Украіны
Александрыя - Чарнаморец Адэса: агляд матчу 11 снежня 2016, 18:00
Тур 18, стадыён KSK Nika
17’
22’
2-і тайм
78’
90’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Аляксей Хабленка
Жоўтая картка
Андрэй Новак
90
Другая жоўтая – чырвоная картка
Андрэй Гітчанка
90
Жоўтая картка
Андрэй Гітчанка
85
84
Замена
Давіт Хачалава Аляксандр Азацкі
Жоўтая картка
Віталь Панамар
83
Замена
Міхаіл Козак Арцём Чорны
81
79
Замена
Максім Траццякоў Аляксей Хабленка
Гол! Васіль Грыцук
78
78
Жоўтая картка
Уладзіслаў Калітвінцаў
75
Жоўтая картка
Яўген Баравік
Замена
Раман Ярамчук Станіслаў Куліш
68
Жоўтая картка
Зміцер Лявонаў
68
Жоўтая картка
Міхаіл Козак
65
56
Жоўтая картка
Кірыл Кавалец
Замена
Яўген Банада Зміцер Лявонаў
53
2тайм
41
Жоўтая картка
Давіт Хачалава
Жоўтая картка
Сяргей Чабатаеў
40
32
Жоўтая картка
Аляксандр Андрыеўскі
22
Гол! Кірыл Кавалец
Асіст Аляксандр Андрыеўскі
Асіст Аляксандр Андрыеўскі
Жоўтая картка
Станіслаў Мікіцэй
21
Гол! Станіслаў Мікіцэй
Асіст Антон Шэндрык
Асіст Антон Шэндрык
17
16
Жоўтая картка
Арцём Філімонаў
15
Замена
Яўген Смірноў Кірыл Кавалец
1тайм
Александрыя
Новак, Чабатаеў, Мікіцэй, Шэндрык, Гітчанка, Банада, Агіра, Грыцук, Козак, Панамар, ЯрамчукЗамена
Рудык, Басаў, Путраш, Чорны, Лявонаў, Старэнькі, КулішЧарнаморец Адэса
Баравік, Калыска, Данчанка, Мартыненка, Хачалава, Філімонаў, Андрыеўскі, Смірноў, Траццякоў, Калітвінцаў, КоркішкаЗамена
Бязрук, Азацкі, Кабаеў, Кавалец, Мусаліцін, Хабленка, Радрыгес ПерэйраСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: KSK Nika
Наведвальнасць: 1951
Галоўны суддзя: Юры Вакс
Памочнік суддзі: Уладзімір Высоцкі, Андрэй Матыка
Рэзервовы суддзя: Зміцер Кутакоў