АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Д2 Мексіка
Карэкамінос - Сімаранес дэ Санора: агляд матчу 23 верасня 2020, 03:05
Тур 6, стадыён Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez
40’
2-і тайм
58’
90’
Падзеі матча
Завершаны
90
Гол! Сант'яга Паціньё
89
Замена
Альда Арэльяна Carlos Armando Tolosa Herrera
85
Замена
Анхель Лопес Хасэ Перальта
Замена
José Irán Chapa Ramos Cuauhtémoc Blanco Hernández
81
Жоўтая картка
Алексіс Андрадзе
78
Жоўтая картка
César Alejandro Arriaga González
75
Замена
Марка Мантэлонга Іван Пінеда
74
Замена
Максіміліяна Сігалес Дантэ Асорыя
59
Гол! Максіміліяна Сігалес
58
54
Замена
Улісес Торэс Edwin Osmar Cerna Martínez
46
Замена
Хуан Мачада Оскар Вілья
46
Замена
Альдаір Менгуаль Сант'яга Паціньё
Замена
Jesús Fernando García García Aldahir De Jesús Flores Alejandré
46
2тайм
Жоўтая картка
Jesús Fernando García García
44
42
Жоўтая картка
Альдаір Менгуаль
Жоўтая картка
Вільбер Рэнтэрыя
41
Гол! Максіміліяна Сігалес
40
38
Жоўтая картка
Эрнэста Рэес
29
Жоўтая картка
Анхель Лопес
1тайм
Карэкамінос
Андрадзе, Arriaga González, Піменцель, Chapa Ramos, Чавес, García García, Мантэлонга, Рэнтэрыя, Валодэс, Морын, СігалесЗамена
Toledo Ríos, Blanco Hernández, Пінеда, Bocanegra Villanueva, Flores Alejandré, Martínez Lugo, Ранхель, Тэдэ, Muñoz Silva, АсорыяСімаранес дэ Санора
Эспіноса, García Carpizo, Гарсія Санча, Менгуаль, Рэес, Торэс, Арэльяна, Каранада, Вальеха, Лопес, МачадаЗамена
Эрнандэс, Кабальера, Tolosa Herrera, Вільегас, Cerna Martínez, Сярда, Паціньё, Перальта, Rudman Moreno, ВільяСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estadio Olímpico Ing. Marte R. Gómez
Галоўны суддзя: Jesús Ruíz
Памочнік суддзі: M. Espinoza, M. Martínez
Рэзервовы суддзя: J. Camacho