АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Сегунда
Жырона - Лас-Пальмас: агляд матчу 24 верасня 2011, 19:00
Тур 6, стадыён Манціліві
18’
38’
40’
2-і тайм
50’
57’
65’
76’
85’
Падзеі матча
Завершаны
Гол! Даніэль Ньета Вэла
85
Замена
Феран Карамінас Телечэа Хасэ Антоніа Марцінес Сервера
77
Гол! Махамед Эль-Ягубі
76
75
Замена
Серхіа Суарэс Francisco Manuel Suárez Arteaga
69
Замена
Франсіска Давід Гансалес Борхес Эрнандэс Перэра
Жоўтая картка
Махамед Эль-Ягубі
68
Замена
Маркас Тэбар Раміра Gaizka Saizar Lecuona
67
65
Другая жоўтая – чырвоная картка
Хасэ Вісэнтэ Гомес Умп'ерэс
Замена
Давід Гарсія дэ ла Круз Даніэль Ньета Вэла
59
Гол! Феран Карамінас Телечэа
57
57
Замена
Pedro Antonio Vega Rodríguez Маўра Даніэль Кірага
50
Чырвоная картка
Дыега Эрнер
2тайм
Гол! Феран Карамінас Телечэа
40
38
Гол! Хасэ Вісэнтэ Гомес Умп'ерэс
Жоўтая картка
Маркас Тэбар Раміра
35
32
Жоўтая картка
Stéphane Jean François Pignol
30
Жоўтая картка
Хасэ Вісэнтэ Гомес Умп'ерэс
18
Гол! Хасэ Вісэнтэ Гомес Умп'ерэс
1тайм
Жырона
Сантамарыя, Гарсія дэ ла Круз, Гансалес Гансалес, Торталера Нуньес, Кастра Фернандэс, Маса Дорка, Эль-Ягубі, Энс Ларытэ, Тэбар Раміра, Карамінас Телечэа, Вялес МарцінесЗамена
Мальё Кастра, Марцінес Сервера, Альварэс Пуіг, Гармендыя Эларыага, Ньета Вэла, Марцінес Марцінес, Saizar LecuonaЛас-Пальмас
Барбоса, Каралес Марцін, Эрнер, Pignol, Хуанпэ, Кастэльяна Бетанкор, Гансалес Борхес, Гомес Умп'ерэс, Суарэс, Vega Rodríguez, García GuerreroЗамена
Лісааін Крус, Эрнандэс Перэра, Імша Кеведа, Suárez Arteaga, Артылес Рамэра, Гарсія Партыльё, КірагаСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Манціліві
Наведвальнасць: 5640
Галоўны суддзя: Пэдра Сурэда Куэнка
Памочнік суддзі: Mateo Vaquero, Анхель Невада Радрыгес
Рэзервовы суддзя: Іван Гансалес Гансалес