АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
чэмпіянат Карыёка
Флуміненсе - Васка да Гама: агляд матчу 31 сакавіка 2021, 03:35
Тур 7, стадыён Estádio Municipal General Raulino de Oliveira
37’
2-і тайм
46’
Падзеі матча
Завершаны
90
Замена
Габрыэл Фортэс Шавес Алешандры дэ Алмэйда
90
Замена
Матэус Міранда Рыкарда Граса
Замена
Яго Фэліпэ ды Коста Роша Велінгтон Апарэсіда Марцінс
84
Жоўтая картка
Уізлі Фразан
78
Замена
Андэрсан Луіс дэ Карвальё Ганса
75
Замена
Фрэдэрыка Шавес Гедэс Джон Батыста
75
Жоўтая картка
Тэйшэйра
73
Замена
Луіс Энрыке Андрэ Кайкі Шагас
69
64
Замена
Карлас Вінісіус Сантас дэ Жэсус João Victor Gomes Laranjeira Lima
64
Замена
Бруна Гомес да Сілва Клевеларыё Lucas Figueiredo dos Santos
Замена
Боржэс дэ Брыта Тэйшэйра
46
Гол! Фрэдэрыка Шавес Гедэс
46
2тайм
37
Гол! Герман Кано
35
Жоўтая картка
Герман Кано
1тайм
Флуміненсе
дэ Фрэітас Мантэйра, Калегары, Фразан, Фларэнсія Мота Фільё, дэ Араужо Перэйра Жуніёр, Боржэс дэ Брыта, Марцінэллі, ды Коста Роша, дэ Карвальё, Шавес Гедэс, АндрэЗамена
de Faria Rangel, Карвальё Барселос, ды Сілва Жуніёр, дэ Карвальо Жуліао, Апарэсіда Марцінс, Арауха, Ганса, Радрыгес дос Сантас, дэ Алівейра, Батыста, Тэйшэйра, ШагасВаска да Гама
Галдзіна дэ Азеведа, Кастан ды Сілва, Крака Нета, дэ Матас Круз, Міранда, Galarza Fonda, Гомес да Сілва Клевеларыё, Рамас да Насімента, Сантас дэ Жэсус, Кано, Фортэс ШавесЗамена
Fintelman de Mello Ribeiro da Silva, Piekny Neves, Роша, Насімента, Граса, de Carvalho Araújo Viana, Costa Contreiras Martins, Gomes Laranjeira Lima, Lopes da Costa Schoell, дэ Алмэйда, Figueiredo dos Santos, Радрыгес дос РэйсСклад
Замена
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Галоўны суддзя: Diego da Silva Lourenço
Памочнік суддзі: Wallace Muller Barros Santos, Luiz Claudio Regazzone
Рэзервовы суддзя: Alan Trindade da Silva