АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Уругвай
Рывер Плейт Мантэвідэа - Фенікс Мантэвідэа: агляд матчу 20 сакавіка 2022, 22:30
Тур 6, стадыён Parque Federico Omar Saroldi
40’
2-і тайм
51’
76’
84’
90’
Падзеі матча
Завершаны
Гол! Гансала Кастра Ірысабаль
90
Жоўтая картка
Нікалас Соса
90
Замена
Matías Iván Alfonso Colina Гансала Напалі
88
84
Чырвоная картка
Андрэс Скеціна
Замена
Хасэ Аха Сант'яга Брунэлі
83
Замена
Цьяга Барбас Цьяга Галета
83
76
Гол! Дыега Касас
Замена
Ханатан Маціяс Урэтавіскайя ды Лус Гансала Кастра Ірысабаль
71
71
Замена
Фабіян Эстаянаф Diago Nahuel Fernández Sosa
71
Замена
Каміла Нуньес Rodrigo Agustín Amado Hernández
71
Замена
Марцін Буэна Mariano Nichele Atala
Замена
Пабла Лопес Хуан Крус дэ лос Сантас
71
Жоўтая картка
Орасіо Салаберы
69
61
Жоўтая картка
Нікалас Фернандэс
57
Замена
Гансала Вега Ігнасіа Перэйра
57
Замена
Ханатан Таледа Дыега Касас
Аўтагол! Ханатан Таледа
51
2тайм
Гол! Цьяга Барбас
40
27
Жоўтая картка
Гансала Вега
Жоўтая картка
Пабла Лопес
17
13
Жоўтая картка
Андрэс Скеціна
1тайм
Рывер Плейт Мантэвідэа
Карэа, Аха, Chopitea Trujillo, Перэйра Паэс, Салаберы, Alfonso Colina, Мантыэль, Барбас, Лопес, Соса, Урэтавіскайя ды ЛусЗамена
Ічаса, Брунэлі, Кастра Ірысабаль, Галета, Напалі, Плада, Adamo Reyes, дэ лос Сантас, Lavega Colzada, ЛейтэсФенікс Мантэвідэа
Касанава, Аргача, Techera Pizzarro, Таледа, Альвес, Фернандэс, Нуньес, Скеціна, Буэна, Эстаянаф, ВегаЗамена
Рэкена, Барбоса, Carlos González, Альфара, Amado Hernández, Соса, Касас, Fernández Sosa, Nichele Atala, ПерэйраСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Parque Federico Omar Saroldi
Галоўны суддзя: S. Motta
Памочнік суддзі: P. Llarena, J. Pérez
Рэзервовы суддзя: D. Rodríguez