АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Jamaica Premier League
Portmore United FC - Mount Pleasant Academy FC: агляд матчу 12 чэрвеня 2022, 23:00
Тур 22, стадыён Drax Hall Sports Complex
35’
2-і тайм
55’
90’
Падзеі матча
Завершаны
Жоўтая картка
Malike Tariq Stephens
90
Гол! Emelio Leonard Rousseau
90
87
Жоўтая картка
Рыкарда Морыс
85
Замена
Jowell Powell Oshane Roberts
85
Замена
David Swaby Taywane Tawayne Lynch
Замена
Ricardo Beckford Colin Wedderburn
85
84
Жоўтая картка
Andre Fletcher
81
Замена
Sajay Anderson Donovan Emanuel Segree
Замена
Markland Burton Jaheim Rose
76
Замена
Deandre Cunningham Nevaun Nevaun Lindo
76
67
Жоўтая картка
Jowell Powell
66
Замена
Cleon Ricardo Pryce Tyrese Tyrese Gowie
66
Замена
Alwayne Harvey Рыкарда Морыс
Жоўтая картка
Stephen Young
62
Замена
Shavon McDonald Jaheem Jaheem Frazer
59
Замена
Shai Smith Earon Enroy Elliott
59
55
Гол! Andre Fletcher
2тайм
45
Жоўтая картка
Dahmani Miller
40
Жоўтая картка
Alwayne Harvey
35
Гол! Cleon Ricardo Pryce
Жоўтая картка
Benjamin Joseph Williams
34
Жоўтая картка
Benjamin Joseph Williams
31
1тайм
Portmore United FC
Williams, Austin, Beckford, Cunningham, McDonald, Leonard Rousseau, Young, Burton, Charleston, Stephens, SmithЗамена
Constant Bernardo, Wedderburn, Elliott, Jaheem Frazer, Nevaun Lindo, Rose, Daniel Slowly, Akelo ValintineMount Pleasant Academy FC
Swaby, Anderson, Gaynor, Harvey, Лэйн, Jevaughn Mills, Powell, Fletcher, Miller, Stewart, PryceЗамена
Tawayne Lynch, McCalla, Roberts, Tyrese Gowie, Chad Howell, Морыс, Segree, СцюартСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Drax Hall Sports Complex
Галоўны суддзя: A. Hayden
Памочнік суддзі: L. Edwards, R. McKenzie
Рэзервовы суддзя: T. Robinson