АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Венесуэла
Акадэмія Пуэрта-Кабельа - Дэпартыва Лара: агляд матчу 31 ліпеня 2022, 02:15
Тур 22, стадыён Complejo Deportivo Socialista
23’
33’
45’
2-і тайм
48’
77’
86’
90’
Падзеі матча
Завершаны
Другая жоўтая – чырвоная картка
Самуэль Соса
90
Жоўтая картка
Вільямс Луга
87
86
Гол! Эліэсер Эспіноса
Жоўтая картка
Самуэль Соса
81
80
Замена
Сант'яга Бустас Мануэль Пальма
Замена
Альфрэда Стывенс Хасэ Алехандра Рывас
80
Замена
Энрыс Алькала Хасэ Грэгарыё Пінта
78
Гол! Майколь Баланта
77
71
Жоўтая картка
Дыега Мелеан
67
Замена
Lucas Martínez Callegari Рубен Рохас
Жоўтая картка
Kevin Omar Calderón Chávez
67
Замена
Хуан Коліна Луіфер Эрнандэс
64
58
Замена
Браян Кастыльё Эліэсер Эспіноса
58
Замена
Хоан Марэна Альберт Перуджыні
58
Замена
Агнель Флорэс Aaron David Rodríguez Pérez
Гол! Энрыс Алькала
48
2тайм
45
Чырвоная картка
Хоэль Інфантэ
Замена
Оскар Кондэ Santiago Andrés Gómez Santana
45
Замена
Раўдзі Герэра Майколь Баланта
45
33
Гол! Хоэль Інфантэ
29
Жоўтая картка
Дарвіс Радрыгес
Гол! Альфрэда Стывенс
23
9
Жоўтая картка
Браян Кастыльё
1тайм
Акадэмія Пуэрта-Кабельа
Сільва, Адэбанджа, Calderón Chávez, Кондэ, дэ ла Ос, Герэра, Алькала, Коліна, Луга, Соса, СтывенсЗамена
Gil Malavé, Гансалес, Gómez Santana, Ayine, Мантанья, Пінта, Баланта, Эрнандэс, Перэс, РывасДэпартыва Лара
Амбуіла, Бустас, Мелеан, Радрыгес, Флорэс, Марэна, Рамас, Радрыгес, Кастыльё, Інфантэ, Martínez CallegariЗамена
Курыэль, Silva Silva, Пальма, Rodríguez Pérez, Ар'ечэ, Эспіноса, Перуджыні, Рохас, Urbina CriolloСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Замена
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Complejo Deportivo Socialista
Галоўны суддзя: J. Maya
Памочнік суддзі: N. Cubillos, R. Ramírez
Рэзервовы суддзя: A. Velasquez