АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Second League
Мантана - FK Sozopol: агляд матчу 8 кастрычніка 2022, 16:00
Тур 12, стадыён Stadion Ogosta
28’
2-і тайм
67’
75’
78’
90’
Падзеі матча
Завершаны
90
Гол! Петар Вуцаў
Замена
Мехдзі Уамры Ivan-Ioannis Teodoros Atanatos
84
Замена
Ivan Dimitrov Mihov Daniel Krasimirov Pehlivanov
84
Жоўтая картка
Тоні Іваноў
84
Замена
Stefan Dimitrov Kamenov Тоні Іваноў
79
Замена
Borislav Danielov Damyanov Уладзімір Айтаў
79
Гол! Borislav Danielov Damyanov
78
Жоўтая картка
Мехдзі Уамры
77
Гол! Фудзіль Бушантуф
75
73
Замена
Ventsislav Dragomirov Gyuzelev Dimitar Elen Zakonov
73
Замена
Daniel Plamenov Ivanov Петар Вуцаў
72
Замена
Daniel Ivanov Ivanov Тома Ушагелаў
Гол! Фудзіль Бушантуф
67
63
Замена
Galin Diyanov Dimov Kristiyan Miroslavov Parashkevov
Замена
Дзімітар Пройчаў Фудзіль Бушантуф
63
46
Замена
Дзімітар Жэкаў Эрык Пачанскі
2тайм
Гол! Yordan Kanchev Yordanov
28
Жоўтая картка
Ivan Dimitrov Mihov
21
Жоўтая картка
Yordan Kanchev Yordanov
20
1тайм
Мантана
Пятроў, Dimitrov Mihov, Бураў, Ганеў, Aleksandrov Sandov, Dimitrov Kamenov, Kanchev Yordanov, Пройчаў, Danielov Damyanov, Dimitrov Tsekov, УамрыЗамена
Dimitrov Petrov, Atanasov Minkov, Айтаў, Teodoros Atanatos, Бушантуф, Іваноў, Krasimirov PehlivanovFK Sozopol
Андонаў, Diyanov Dimov, Georgiev Moldovanov, Mariyanov Petkov, Nedyalkov Dimitrov, Жэкаў, Atanasov Laskov, Ivanov Ivanov, Penev Gospodinov, Plamenov Ivanov, Dragomirov GyuzelevЗамена
Petrov Rahnev, Mayangui Samba, Elen Zakonov, Пачанскі, Вуцаў, Ушагелаў, Miroslavov ParashkevovСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Stadion Ogosta
Наведвальнасць: 200
Галоўны суддзя: G. Piskov
Памочнік суддзі: D. Dobromirov, G. Velikov
Рэзервовы суддзя: M. Markov