АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Д2 Расія
Уфа - Краснадар-2: агляд матчу 18 верасня 2022, 13:00
Тур 10, стадыён BetBoom Арэна
16’
2-і тайм
48’
54’
73’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Вячаслаў Якімаў
90
Жоўтая картка
Stanislav Stanislav Puzanov
88
Жоўтая картка
Dmitri Kuchugura
Замена
Арцём Голубеў Арцём Пагосаў
86
83
Замена
Nikita Nikita Plotnikov Амар Папоў
Замена
Канстанцін Пліеў Эгаш Касінтура
81
73
Гол! Руслан Апекаў
Гол з пенальці
Гол з пенальці
Жоўтая картка
Руслан Фішчанка
66
64
Замена
Grigori Zhilkin Зміцер Півавараў
64
Замена
Уладзіслаў Самко Руслан Апекаў
64
Замена
Давід Какоеў Вячаслаў Якімаў
Жоўтая картка
Ілля Малценінаў
61
Жоўтая картка
Іван Цемнікаў
59
Жоўтая картка
Арцём Голубеў
57
Гол! Канстанцін Пліеў
54
53
Жоўтая картка
Даніл Карпаў
Чырвоная картка
Кэтэлін Карп
48
48
Жоўтая картка
Уладзіслаў Самко
46
Замена
Oleg Oznobikhin Рустам Халназараў
2тайм
Жоўтая картка
Канстанцін Пліеў
45
44
Жоўтая картка
Mikhail Sukhoruchenko
Замена
Аляксей Яўсееў Аляксандр Сухаў
39
Жоўтая картка
Андрэй Нікіцін
29
Гол! Іван Цемнікаў
16
Жоўтая картка
Аляксей Яўсееў
3
1тайм
Уфа
Зязюлін, Батака-Іабама, Масалаў, Пліеў, Цемнікаў, Карп, Яўсееў, Фішчанка, Голубеў, Нікіцін, МалценінаўЗамена
Чарноў, Дзантыеў, Сухаў, Ushakhin, Ахатаў, Emelyanov, Khaydar Khalilov, Конюхаў, Пагосаў, Ортыс, КасінтураКраснадар-2
Штэпа, Stanislav Puzanov, Sukhoruchenko, Zhilkin, Какоеў, Kuchugura, Nduka, Oznobikhin, Nikita Plotnikov, Карпаў, СамкоЗамена
Grishin, Logachev, Півавараў, Халназараў, Якімаў, Апекаў, ПапоўСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: BetBoom Арэна
Наведвальнасць: 3401
Галоўны суддзя: A. Mashlyakevich
Памочнік суддзі: D. Serebryakov, S. Yadrov
Рэзервовы суддзя: A. Kataykin