АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Арменія
Ван - FK Lernayin Artsakh Goris: агляд матчу 11 кастрычніка 2022, 14:00
Тур 10, стадыён Гарадскі стадыён Чаранцаван
13’
45’
Падзеі матча
Завершаны
Жоўтая картка
Павел Гарэлаў
90
86
Замена
Yeison Bossa Yeison Bossa Racines Norik Mkrtchyan
Жоўтая картка
Sani Sani Buhari
84
78
Жоўтая картка
Valdo Junior Ntone Bilunga
Замена
Арцём Белы Narek Hovhannisyan
78
69
Жоўтая картка
Vladimir Kharatyan
Жоўтая картка
Багдан Мыцік
67
Замена
Эдгар Маўсясян Sani Sani Buhari
65
61
Замена
Olaoluwa Ayanwale Ojetunde Marvin Santiago Angulo Perea
61
Замена
Tigran Simonyan Ашот Адамян
Жоўтая картка
Сільвіа Гуцьерэс
58
Замена
Mubarak Muhammed Mubarak Muhammed Ahmed Гегам Аруцюнян
46
Замена
Milan Lalić Павел Гарэлаў
46
Замена
Алан Татаеў Сільвіа Гуцьерэс
46
2тайм
45
Гол! Aram Kostandyan
28
Жоўтая картка
Bob Toby Jnohope
25
Замена
Simon Obonde Marat Marat Karapetyan
Гол! Эдгар Маўсясян
13
1тайм
Ван
Агамагамедаў, Lalić, Мінасян, Мыцік, Татаеў, Асоян, Белы, Гвазава, Наджаран, Mubarak Muhammed Ahmed, МаўсясянЗамена
Melkonyan, Papikyan, Kirill Antropov, Gaba, Гуцьерэс, Сцепанян, Ibrahim Yahaya, Christopher Boniface, Sani Buhari, Гарэлаў, Hovhannisyan, Аршакян, Chanba, Аруцюнян, WilliamsFK Lernayin Artsakh Goris
Грыгаран, Jnohope, Kharatyan, Kostandyan, Obonde, Khachatryan, Ntone Bilunga, Ojetunde, Yeison Bossa Racines, Simonyan, SowЗамена
Asryan, Harutyunyan, Пагасян, Jun Toba, Адамян, Juan David Barrenechi Palacios, Chilingaryan, Hovhannisyan, Marat Karapetyan, Mardiyan, Mkrtchyan, Angulo PereaСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Гарадскі стадыён Чаранцаван
Галоўны суддзя: A. Ghaltakchyan
Памочнік суддзі: H. Hambardzumyan, S. Hovhannisyan
Рэзервовы суддзя: A. Gasparyan