АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Tercera División RFEF
Дэпартыва Б - Silva SD: агляд матчу 20 лістапада 2022, 14:00
Тур 9, стадыён Ciudad Deportiva de Abegondo
4’
27’
39’
2-і тайм
55’
69’
Падзеі матча
Завершаны
90
Замена
Álvaro Rey Mirá Raymond Raphael Ugarte Falcones
90
Замена
Alejandro Jose Lorenzo Monterroso Iago Iago Romar Gómez
Замена
Дыега Гомес Перэс Marcel Marcel Céspedes Muelas
90
Замена
José Alfredo José Alfredo Rodriguez Suárez Alejandro Pereira Pacha
83
81
Замена
Antonio Garda Patiño Joshua Joshua Dopico López
81
Замена
Manuel Máquez Celis Justo Pardeiro Pedreira
Гол! Marc Marc Lachèvre Guerra
69
Замена
Iván García Espinosa Kevin Kevin Sánchez Rey
66
Замена
Iñaki Leonardo Gómez Alejandro Barba Fernández
66
Замена
Хай'ро Нар'ега Jesús Jesús Ares Maneiro
66
55
Гол! Isaac González Sabio
46
Замена
Brais Lema García Jose Eizaguirre Bengoechea
2тайм
Гол! Дыега Гомес Перэс
39
27
Гол! Álvaro Rey Mirá
Гол! Марыё Нахера
4
1тайм
0
Жоўтая картка
Joshua Joshua Dopico López
Жоўтая картка
Alejandro Barba Fernández
0
Дэпартыва Б
Рыас Кота, Marc Lachèvre Guerra, Puerto Pineda, José Alfredo Rodriguez Suárez, da Silva Imbene, Гомес Перэс, Leonardo Gómez, Нар'ега, Валь, García Espinosa, НахераЗамена
Pereira Pacha, Marcel Céspedes Muelas, Barba Fernández, Kevin Sánchez Rey, Jesús Ares ManeiroSilva SD
Adrian Suárez Castro, Alejandro Coba Vázquez, Lema García, López Ameijenda, Manteiga Pereira, Gómez López Riobó, Lorenzo Monterroso, Máquez Celis, Rey Mirá, Garda Patiño, González SabioЗамена
Pardeiro Pedreira, Eizaguirre Bengoechea, Joshua Dopico López, Iago Romar Gómez, Ugarte FalconesСклад
Стартавы склад
Замена
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Ciudad Deportiva de Abegondo
Галоўны суддзя: Alejandro Castro